Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Monberg we Wrocławiu dzięki Jędrzejakowi

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Jesper Monberg niedawno zasilił szeregi zespołu Betard Sparty Wrocław. Udział w tym miał jego aktualny kolega z drużyny.

Mowa o Tomaszu Jędrzejaku, który w imieniu trenera Piotra Barona odbył pierwsze rozmowy z Duńczykiem podczas wspólnych startów w Niemczech. - Rozmawiałem z nim w czasie jednego ze spotkań ligi niemieckiej, w którym obaj jeździliśmy. Widziałem, że sobie nieźle radził i wydawało mi się, że będzie lepszy niż poprzednicy - mówi polski zawodnik Betard Sparty.

Jesper Monberg w barwach drużyny ze stolicy Dolnego Śląska wystąpił w dwóch meczach. Jego średnia biegopunktowa wynosi 1,333. 

Źródło: Gazeta Wrocławska

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (15):

 • szogun Zgłoś
  Krystyno Kloc, Dutkiewiczu i konserwatorze zabytków mówię do was opamiętajcie się! Podniescie łuki, przez które nie ma walki na torze. I przez to taka niska frekwencja. Zarządowi WTS
  Czytaj całość
  powinno bardziej zależeć na podniesieniu łuków niż utrzymaniu w Ekstralidze, bo zawsze mozna powrócić do Ekstraligi. A jak straci sie kibiców, spragnionych i pozbawionych emocji, co juz praktycznie nastapiło, bedzie o wiele trudniej ich odzyskać niż awansować z 1 ligo do Ekstra. W 1 lidze tez mozna sie ekscytowac zuzlem, jesli mecze są ciekawe.
  • RECON_1 Zgłoś
   Monberg to spoko gosc, z Jedrzejakiem w 2010 w Tarnowie jezdili, a trzeba przyznac ze Jesper swietnie pojechal. dwa razy w nominowanych w dwoch meczach dal pieknie rade.
   • esmundostarnow Zgłoś
    zapomniales kolego o kolodzieju.nie tylko patrzy na wlasna kieszen,jak trzeba odpusci bieg,by dac pojezdzic drugiemu,a takze udostepni swoj sprzet i warsztat.
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

    ×
     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL