Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kasprzak w środę powróci do Elite League

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
Znana jest już data powrotu Krzysztofa Kasprzaka na brytyjskie tory. Polak zadebiutuje w swoim nowym zespole, Poole Pirates, w najbliższą środę podczas pojedynku z Belle Vue Aces.

Przypomnijmy, że Kasprzak ma zastąpić Adriana Miedzińskiego, który nie przedłużył swojego kontraktu. O tym, że wychowanek Unii Leszno reprezentować będzie barwy Piratów, wiadomo było od kilku tygodni. Napięty terminarz nie pozwolił jednak Polakowi na wcześniejszy debiut. - Nie mogłem się doczekać, aby powiedzieć "tak". Wcześniej było to trudne. Matt Ford wybrał bardzo pracowity moment w moim terminarzu i zapytał, czy chcę wrócić do Poole. Byłem wtedy gotowy na dołączenie do reprezentacji w Drużynowych Pucharze Świata, przygotowywałem siebie i sprzęt na kwalifikacje Grand Prix i półfinał mistrzostw Polski. Dodając do tego starty w polskim i szwedzkim klubie zrozumie się, jak gorący okres panuje. Chciałem wrócić od razu, ale musiałem najpierw wypełnić zobowiązania w GP i DPŚ - powiedział. 

Zawodnik przyznał, że nie miał od razu sprzętu gotowego odpowiedniego na brytyjskie tory i nie chciał rozczarować kierownictwa zespołu, siebie i kibiców. Podziękował również Mattowi Fordowi za wyrozumiałość i zapowiedział, że jego celem będzie wywalczenie z Poole Pirates mistrzostwa ligi i pucharu. - Będzie bardzo miło współpracować z Darcy'm Wardem i Chrisem Holderem, oni są naprawdę wyjątkowi. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i jazda z nimi będzie świetną sprawą. Wolę robić to, niż jeździć przeciwko nim. Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać powrotu.  

Kasprzak wraca na brytyjskie toryKasprzak wraca na brytyjskie tory

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL