Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Thorssell wygrał Vetlanda Open

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
[tag=30086]Jacob Thorssell[/tag] wygrał w niedzielę turniej indywidualny Vetlanda Open. W wyścigu finałowym przywiózł on za swoimi plecami Joela Larssona, Tima Gudmundssona oraz Roberta Petterssona.

Wyniki:
1. Jacob Thorssell (Masarna Avesta) - 11+2+3 (2,3,3,3)
2. Joel Larsson (Griparna Nykoeping) - 10+3+2 (2,3,3,2)
3. Tim Gudmundsson (Dackarna Malilla) - 9+2+1 (2,3,2,2)
4. Robert Pettersson (Lejonen Gislaved) - 10+3+0 (3,2,2,3)
---
5. Mathias Thoernblom (Gnistorna Malmoe) - 10+1+3 (3,2,3,2)
6. Oliver Berntzon (Ikaros Smederna Eskilstuna) - 8+1+2 (2,3,0,3)
7. Oskar Karlsson (Vastervik) - 8+0+1 (3,2,1,2)
8. Eric Ashede (Lejonen Gislaved) - 8+0+0 (2,3,2,1)
--------
9. Andre Hertzberg (Vargarna Norrkoeping) - 7+3 (3,0,1,3)
10. Dennis Pedersen (Munkebo) - 4+2 (0,2,1,1)
11. Rasmus Broberg (Ikaros Smederna Eskilstuna) - 6+1 (1,1,3,1)
12. Espen Molund (Oslo) - 4+0 (1,2,0,1)
---
13. Jonas Engdahl (Ornarna Mariestad) - 2+3 (1,0,1,0)
14. Mikael Axelsson (Nassjo) - 3+2 (1,1,1,0)
15. Freddie Broms (Masarna Avesta) - 4+w (0,1,2,1)
16. Stefan Hurtig (Ikaros Smederna Eskilstuna) - 1+u (1,0,d,0)
--------
17. Victor Palovaara (Dackarna Malilla) - 9 (3,1,2,3)
18. Anton Rosen (Masarna Avesta) - 6 (d,1,3,2)
19. Alexander Liljeqvist (Masarna Avesta) - 0 (0,0,-,-)
20. Jon-Erik Langsholt (Oslo) - 0 (0,d,t,w)

Bieg po biegu:
1. Thoernblom, Larsson, Hurtig, Langsholt
2. Karlsson, Gudmundsson, Axelsson, Pedersen
3. Pettersson, Berntzon, Engdahl, Liljekvist
4. Hertzberg, Thorssell, Molund, Broms
5. Palovaara, Ashede, Broberg, Rosen (d)
6. Berntzon, Karlsson, Broms, Langsholt (d)
7. Ashede, Molund, Axelsson, Liljekvist
8. Thorssell, Thoernblom, Rosén, Engdahl
9. Larsson, Pedersen, Broberg, Hertzberg
10. Gudmundsson, Pettersson, Palovaara, Hurtig
11. Rosen, Pettersson, Pedersen, Langsholt (t)
12. Broberg, Broms, Axelsson, Hurtig (R)
13. Larsson, Gudmundsson, Engdahl, Molund
14. Thoernblom, Ashede, Hertzberg, Berntzon
15. Thorssell, Palovaara, Karlsson, Liljekvist (ns)
16. Thorssell, Gudmundsson, Ashede, Langsholt (w/2min)
17. Berntzon, Rosen, Molund, Hurtig
18. Pettersson, Thoernblom, Broberg, Axelsson
19. Palovaara, Larsson, Broms, Liljekvist (ns)
20. Hertzberg, Karlsson, Pedersen, Engdahl

Półfinały:
1. Larsson, Thorssell, Bertnzon, Karlsson
2. Pettersson, Gudmundsson, Thörnblom, Ashede

Finały:
D. Engdahl, Axelsson, Broms (w/u), Hurtig (u)
C. Hertzberg, Pedersen, Broberg, Molund
B. Thoernblom, Berntzon, Karlsson, Ashede
A. Thorssell, Larsson, Gudmundsson, Pettersson

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL