Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Aktualne listy startowe eliminacji MIMP

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W środę na torach w Grudziądzu, Rawiczu i Rybniku rozegrane zostaną eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. PZM opublikował aktualne listy startowe tych turniejów.

Półfinał w Grudziądzu (awans 5+1):
1.Mateusz Rujner (GTŻ Grudziądz) Adrian Osmólski (GTŻ Grudziądz)
2. Radosław Małuch (Victoria Piła)
3. Marcel Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
4. Łukasz Cyran (GTŻ Grudziądz)
5. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
6. Emil Pulczyński (Unibax Toruń)
7. Kamil Adamczewski (Unia Leszno)
8. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń)
9. Paweł Parys (Stal Gorzów)
10. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz)
11. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
12. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz)
13.Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) Oskar Ajtner-Gollob (BTS Bydgoszcz)
14. Marco Gaschka (PGE Marma Rzeszów)
15. Marcin Nowak (Unia Leszno)
16.Damian Michalski (PGE Marma Rzeszów) Bartosz Pietrykowski (Unibax Toruń)

R1.Adrian Osmólski (GTŻ Grudziądz) Karol Szychowski (GTŻ Grudziądz)
R2.Krzysztof Wittstock (Lotos Wybrzeże Gdańsk) Paweł Przedpełski (Unibax Toruń)

Sędzia: Remigiusz Substyk

Półfinał w Rawiczu (awans 5+1):
1. Mikołaj Drożdżowski (Kolejarz Rawag Rawicz)
2. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
3. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń)
4. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
5. Łukasz Lesiak (Azoty Tauron Tarnów)
6. Jakub Jamróg (Azoty Tauron Tarnów)
7. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
8. Edward Mazur (Azoty Tauron Tarnów)
9. Wojciech Lisiecki (Lechma Start Gniezno)
10.Patryk Kociemba (Betard Sparta Wrocław) Filip Marach (Unia Leszno)
11. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno)
12. Mateusz Łukaszewski (Lubelski Węgiel KMŻ)
13. Tobiasz Musielak (Unia Leszno)
14. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz)
15. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
16. Łukasz Wieliński (Polonia Bydgoszcz)

R1. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów)
R2. Mateusz Kwiatkowski (Unibax Toruń)

Sędzia: Grzegorz Sokołowski

Półfinał w Rybniku (awans 6):
1. Łukasz Piecha (ROW Rybnik)
2.Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław)
3. Kacper Woryna (MKMŻ Rybki Rybnik)
4. Mateusz Borowicz (Lubelski Węgiel KMŻ)
5. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa)
6.Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław)
7. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa)
8. Marcin Bubel (Dospel Włókniarz Częstochowa)
9. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów)
10. Maciej Janowski (Azoty Tauron Tarnów)
11. Łukasz Bojarski (Kolejarz Opole)
12. Tadeusz Kostro (Azoty Tauron Tarnów)
13. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław)
14. Oskar Fajfer (Lechma Start Gniezno)
15. Damian Adamczak (Orzeł Łódź)
16. Maciej Fajfer (Lechma Start Gniezno)

R1.Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) Arkadiusz Madej (Azoty Tauron Tarnów)
R2.Mateusz Wieczorek (Lubelski Węgiel KMŻ) Patryk Wester (Orzeł Łódź)
R3. Paweł Urbański (ŻKS Ostrovia Ostrów)

Sędzia: Marek Wojaczek (+ stażysta K.Filipowicz)

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL