WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W środę test-mecz Wielka Brytania - Australia

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W najbliższą środę na torze w Poole reprezentacja Wielkiej Brytanii zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z drugim zespołem tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata - Australią.

Obie reprezentacje często spotykają się w test-meczach. Rok temu dwa razy zwyciężali Brytyjczycy, którzy najpierw wygrali w Poole 46:44, a następnie 49:41 w Thurrocku. - Rywalizacja pomiędzy Wielką Brytanią i Australią zawsze wzbudza emocje i wiem, że nasi chłopcy przystąpią zmobilizowani do tych zawodów. Wierzę, że to wielki zaszczyt dla nich aby móc reprezentować kraj. Duma narodowa będzie odgrywać dużą rolę w przyszłym tygodniu, jestem tego pewien - powiedział menedżer Brytyjczyków - Neil Middleditch.

- Jeśli fani będą nas wspierać, a kibice Poole na jeden wieczór klubowe sympatie odstawią na bok, wtedy nie będzie absolutnie żadnego powodu, dla którego nie moglibyśmy powtórzyć naszego sukcesu sprzed dwunastu miesięcy - dodał.

Liderami Australii będą gwiazdy miejscowego klubu - Chris Holder i Darcy Ward. Zespół dowodzony przez Marka Lemona będzie się składał z zawodników rywalizujących na Wyspach Brytyjskich, w związku z czym zabraknie w nim Jasona Crumpa i Ryana Sullivana. Wielka Brytania na tegoroczne spotkanie spotkanie desygnowała identyczne zestawienie jak przed rokiem w Poole. Australijczycy dokonali zaś jednej korekty i Tyrona Proctora zastąpi Cameron Woodward.

Wielka Brytania - Australia 49:41, kontuzja Shieldsa?Wielka Brytania - Australia

Wielka Brytania
Chris Harris
Scott Nicholls
Tai Woffinden
Edward Kennett
Daniel King
Ben Barker
Lewis Bridger

Australia:
Chris Holder
Darcy Ward
Davey Watt
Troy Batchelor
Rory Schlein
Jason Doyle
Cameon Woodward

Czy Chris Harris poprowadzi Wielką Brytanię do zwycięstwa nad drugą drużyną DPŚ?Czy Chris Harris poprowadzi Wielką Brytanię do zwycięstwa nad drugą drużyną DPŚ?


Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL