Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rogowski w tym tygodniu wróci na tor?

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Młodzieżowiec Stelmet Falubazu Zielona Góra - Kacper Rogowski chciałby w tym tygodniu wrócić na tor. Przypomnijmy, że 19-latek obecnie leczy kontuzję kolana, której nabawił się miesiąc temu w Łodzi.

- Na razie na tor nie mogę jeszcze wyjechać, ale w najbliższych dniach będę starał się wrócić i mam nadzieję, że w tym roku jeszcze się pokażę kibicom - powiedział "Roguś" w rozmowie z falubaz.com. - Będę chciał wyjechać na tor w piątek na treningu, ale jeszcze zobaczymy co powie rehabilitant i jak będzie z kolanem - dodał.

Po wypadku mówiło się, że kontuzja kolana może dla Kacpra Rogowskiego oznaczać koniec sezonu. W związku z tym informacja o możliwym treningu w piątek jest pewnym zaskoczeniem. - Rehabilitacja przebiega normalne, ale powrót jest szybszy niż miał być na początku, bo okazało się, że to kolano nie jest tak zniszczone jak podejrzewali lekarze. Jest już na pewno lepiej, ale ból jeszcze odczuwam, nawet po chodzeniu, więc zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję, że jak wyjadę na tor, to nie będę czuł w ogóle kolana - przyznał młody zawodnik.

Źródło: falubaz.com

Kacper Rogowski chciałby w tym tygodniu wznowić treningiKacper Rogowski chciałby w tym tygodniu wznowić treningi

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL