WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Finał DPŚ 2013 w Pradze?

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Przyszłoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata najprawdopodobniej zostanie rozegrany w Pradze. W stolicy Czech tradycyjnie odbędzie się też jedna z rund cyklu Grand Prix.

W rozmowie z serwisem speedwaya-z.cz Petr Ondrasik powiedział, że negocjacje z BSI, aby zorganizować zarówno DPŚ, jak i turniej GP są na dobrej drodze. - Negocjacje są zaawansowane i wydaje mi się, że zawody odbędą się w naszym kraju - przyznał. - Nie podpisaliśmy jeszcze umowy, bo aktualnie Paul Bellamy przebywa na urlopie. Chcemy umowy na organizację obu imprez podpisać za jednym razem - tłumaczy Ondrasik.

Wstępnie ustalono, że turniej Grand Prix na stadionie Marketa odbędzie się 18 maja, natomiast zawody Drużynowego Puchar Świata w trzecim tygodniu lipca. Czesi, podobnie jak reprezentacja Szwecji w tym roku, będą mieli z góry zagwarantowany start w finale.

Źródło: speedwaya-z.cz

Drużynowy Puchar Świata w 2013 roku najprawdopodobniej zagości na stadionie Marketa w PradzeDrużynowy Puchar Świata w 2013 roku najprawdopodobniej zagości na stadionie Marketa w Pradze


Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL