Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Fredrik Lindgren: Nie lubię startować w Terenzano

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Fredrik Lindgren ma za sobą nieudany występ w Grand Prix Włoch. Szwed zawody w Terenzano zakończył z dorobkiem pięciu punktów.

Kolejna runda cyklu odbędzie się w Cardiff. Fredrik Lindgren jest optymistycznie nastawiony przed tymi zawodami. - W Cardiff będę czuł się dużo pewniej niż w Terenzano. Czekam na ten turniej ze zniecierpliwieniem i liczę na solidny doping ze strony kibiców. Tor w Terenzano jest dla mnie najgorszym ze wszystkich. Starty na tamtym obiekcie są już jednak za mną i czuję, że te tory, na których niedługo będziemy startować, będą dla mnie dużo bardziej szczęśliwe. Liczę, że w najbliższych rundach uda mi się awansować do jakiegoś finału - powiedział żużlowiec Betardu Sparty Wrocław.

- Przed turniejem w Terenzano liczyłem na jakąś większą zdobycz punktową, ale się nie udało. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę rozgryźć tamtego toru. Startowałem tam kilka razy i za każdym razem jest tak samo. Nie wychodzą mi starty, a na trasie jestem strasznie wolny - dodał na koniec Lindgren.

Fredrik Lindgren liczy, że najbliższe rundy cyklu GP będą dla niego bardziej udaneFredrik Lindgren liczy, że najbliższe rundy cyklu GP będą dla niego bardziej udane


POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL