Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stal sprzedaje bilety na derby w Gorzowie

Marcin Imański
Marcin Imański
Stal Gorzów w półfinale Ekstraligi zmierzy się z drużyną Stelmetu Falubazu. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Zielonej Górze 9 września, rewanż tydzień później w mieście położonym nad Wartą.

We wtorek wystartowała przedsprzedaż biletów na gorzowski półfinał Enea Ekstraligi. W pierwszym dniu wejściówki na spotkanie, które odbędzie się 16. września nabyć będą mogli jedynie posiadacze Kart Kibica, którzy nie zakupili karnetów na sezon 2012! W kolejnych dniach przedsprzedaż otwarta dla wszystkich fanów żółto-niebieskich tj. od dnia 29.08 do dnia 09.09.2012r.   

Uwaga! Kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL, w przypadku wszystkich, którym został nadany oraz innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów – dowody tożsamości pozostałych osób lub kserokopie tych dokumentów (z numerami PESEL). 

Sprzedaż biletów jedynie w sklepie klubowym w Galerii Askana oraz punktach partnerskich. Ze względu na konieczność weryfikacji danych osobowych nie będzie możliwości zakupu biletów przez Internet. 

Harmonogram sprzedaży:
28.08.2012 – przedsprzedaż - posiadacze Kart Kibica
29.08.2012 - 09.09.2012 – przedsprzedaż otwarta
10.09.2012 – 16.09.2012 – sprzedaż otwarta 

Przedsprzedaż biletów: 

Trybuna wysoka:
Bilet normalny - 75zł
Bilet ulgowy - 60zł   

Trybuna niska
Bilet normalny - 60zł
Bilet ulgowy - 40zł 

Sprzedaż otwarta:

Trybuna wysoka:
Bilet normalny - 55zł
Bilet ulgowy - 45zł

Trybuna niska:
Bilet normalny - 45zł
Bilet ulgowy - 35zł

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 16 września 2012r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów. 

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany). Kibice posiadający karnety muszą potwierdzić zgodność danych z karnetu z dokumentem tożsamości.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.  

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Kibice posiadający karnet na sezon 2012 mają wstęp na tą imprezę za okazaniem całorocznej wejściówki oraz dokumentu tożsamości. W przypadku, gdy na karnet wybiera się inna osoba musi ona wypełnić formularz dostępny na oficjalnej stronie Klubu - www.StalGorzow.pl.

Kibice, którzy chcą przepisać dane z biletu na inną osobę muszą zgłosić się do siedziby Klubu, bądź w dniu zawodów do kasy nr 8 - Informacja.  

Punkty partnerskie Stali Gorzów, gdzie prowadzona jest sprzedaż wejściówek na mecze ligowe:
- Ebis - tonery, atramenty, róg Dekerta i Czartoryskiego
- Salon meblowy Sukces - ul. Okrężna 1, Strzelce Krajeńskie  

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. 

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).  

W sprzedaży są również: 

- Bilet Prestige - 150 zł - upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach liczba biletów ograniczona. 

- Bilet VIP - 300 zł - upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach - liczba biletów ograniczona.

Bilety Prestige i VIP są dostępne tylko i wyłącznie w sekretariacie Klubu.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (16):

 • Speed58 Zgłoś
  Tak sobie myślę,że do niedawna po pysku można było oberwać za darmo,a teraz za sporą kasę...i tyle się komentuje,że w Polsce nie ma postępu za panowania PO,a widać,że jest i to
  Czytaj całość
  ogromny.Fakt,że ceny nie stanowią dla kibica problemu,bo na taką kopaną podczas Euro 2012 było gorzej i niewspółmiernie drożej,a poziom żaden i bilety poszły za krocie.Taka już natura kibica...sam nie zje,a bilet kupi.To jest powód o którym wiedzą organizatorzy i na tym bazują.Ciekawe ile z tej kasy pójdzie na stadion,a ile na premie dla pracowników.Dla mnie nie problem kupić bilet,ale znając średnie zarobki gorzowian,to spory wydatek,a gdy chce się iść rodzinnie...hmmm.Sport,sportem,ale wyprawka szkolna dla dziecka również musi kosztować i trzeba mocno pomyśleć,co wybrać.Ale do szkoły chadza się przez wiele miesięcy w roku,a na stadion najwyżej co drugi tydzień i tylko w sezonie.Rzecz prosta dla kibica,zagmatwana dla pozostałych.
  • Fan Speedwaya Zgłoś
   JAK ZWYKLE PRZESYŁAM NIEUSTAJĄCE POZDROWIENIADLA WIRTUOZA SPEEDWAYA - NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA GLOBU -WSPANIALEGO TOMASZA GOLLOBA!!!!PS.A tym szczególnie kibolom z Gorzowa co tak TOMKA
   Czytaj całość
   nie tak dawno opluwali (za słabszą jazdę)- posyłam duuużego kopa w du..
   • TRODAToR SG Zgłoś
    a ja się wybieram na mecz do zielonej :) ale nie do klatki :)
    Wszystkie komentarze (16)

    Komentarze (16)

    ×
     Wszystkie komentarze (16)
     PRZEJDŹ NA WP.PL