Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W niedzielę odbędą się spotkania w pierwszej lidze i finał drugiej ligi. Wyniki wszystkich meczów wytypował ekspert portalu SportoweFakty.pl Władysław Komarnicki.

I liga:

GTŻ Grudziądz – Lechma Start Gniezno

Ostatnio była ogromna niespodzianka. Pewnie wszyscy kibice nadal pamiętają wygraną Grudziądza w Gnieźnie. Jestem przekonany, że wygrają gospodarze, którzy w meczu wyjazdowym pokazali, że są naprawdę bardzo zdeterminowani. Wygląda na to, że mają skład, który jest gwarantem wygranej. Typuję wynik 53:37.

Lubelski Węgiel KMŻ - Lokomotiv Daugavpils

Moim zdaniem nie będzie żadnej niespodzianki. Przez kilka lat śledzimy drużynę z Łotwy. Oni bardzo dobrze jadą u siebie i zdecydowanie tracą na wartości w spotkaniach wyjazdowych. Wydaje mi się, że ta zasada znajdzie zastosowanie w niedzielę. Typuję wynik 55:35.

II liga 

Kolejarz Rawag Rawicz - ROW Rybnik

Uważam, że Rawicz powinien u siebie nieznacznie wygrać. Goście są jednak wyrównaną drużyną i dlatego nie spodziewam się wysokiej wygranej gospodarzy. Nie wierzę w to. Jestem zresztą przekonany, że z dwumeczu zwycięsko wyjdzie Rybnik, który ma wyrównany skład. Poza tym, żużel w tym mieście ma piękne tradycje. Szczerze mowiąc, miejsce tego klubu jest w Ekstralidze. Dla mnie to niepojęte, że na Śląsku nie ma drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej, a zwłaszcza mi przykro, że nie jest to zespół z Rybnika. Oni zdobyli mnóstwo najważniejszych medali. Ubolewam, że nie ma ich w Ekstralidze. Typuję wynik 50:40.

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL