Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Maciej Fajfer: Łzy pojawiają się w oczach

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
Maciej Fajfer praktycznie przez cały sezon był podstawowym juniorem Lechmy Startu Gniezno. 21-latek był po ostatnim meczu sezonu bardzo zadowolony i wzruszony.

Po meczu z Lubelskim Węglem KMŻ, wygranym przez czerwono-czarnych w stosunku 51:39, Fajfer, wraz z resztą zespołu, długo świętował awans do Enea Ekstraligi. Gnieźnianie ostatni raz startowali w niej w sezonie 1999. - Szczęśliwa trzynastka - powiedział zawodnik, który przeciw Koziołkom zdobył 6 "oczek". - Pomimo tego, że kończę w tym sezonie wiek juniora jest to ogromny sukces. Sezon na pewno mogę zapisać do udanych. Dołożyłem swoją część serca do tego awansu, podobnie jak pozostali koledzy - dodał.

Fafjer nie był w minioną niedzielę w pełni formy. Na jednym z przedmeczowych treningów miałem bowiem groźny wypadek, w którym brał udział również jego brat, Oskar. - Upadek był fatalny - przyznał syn Tomasza Fajfera. - Powiem szczerze, że przed meczem wszystko mnie bolało. Teraz również, pomimo tej całej radości, "czuję" wszystkie kości. Najważniejsze jednak, że daliśmy tym wszystkim kibicom, którzy przyszli na stadion powód do zadowolenia i tylko to się teraz liczy. Łzy pojawiają się w oczach, warto starać się dla tych ludzi - mówił .

Sezon 2012 dobiega końca. Fajferowi pozostało jeszcze kilka startów, m.in. zaplanowany na sobotę finał MMPPK w Gnieźnie. W przyszłym roku "Fajka" będzie już seniorem. Zawodnik nie myśli jeszcze o tym, gdzie będzie startować. - Chcę być jak wino - im starszy, tym lepszy. Nie wiem w jakiej lidze będę jeździć. Przygotuję się do sezonu jak tylko będę potrafił najlepiej. Chcę pokazywać się z jak najlepszej strony i po prostu się rozwijać - zakończył.

Fajfer miał powody do radościFajfer miał powody do radości

na Facebooku.

Komentarze (15):

 • brunklin2 Zgłoś
  Według nieoficjalnych doniesień,na przyszły sezon w Gnieźnie ma dojść do nie lada sensacji,gdyż klub prawdopodobnie prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z [b]Jarosławem Hampelem[/b].-Na
  Czytaj całość
  chwilę obecną nie mogę nic zdradzić,ale to prawda rozmowy z Gnieznem trwają od pewnego czasu.-powiedział Jarosław Hampel.Pozycję drugiego polskiego seniora w klubie ma pełnić Adam "Skóra" Skórnicki,a walczyć z nim ma starszy z braci Fajferów-Maciej.-Cieszę się,że prawdopodobnie dostanę taką szansę od klubu z Gniezna,mam nadzieję,że sprostam ekstralidze i będzie dobrze,myślę,że stać mnie na miejsce w podstawowym składzie.-powiedział szczęśliwy Maciej Fajfer.Gdyby Jarosław Hampel rzeczywiście trafił do klubu z Gniezna,drużyna ta poważnie mogłaby myśleć o fazie play-off.
  • brunklin2 Zgłoś
   [b]Według doniesień z Gnieźnieńskiego klubu wynika,że klub prowadzi już zaawansowane rozmowy z Jarosławem Hampelem,a "Skóra" wraz z Maćkiem Fajferem mają walczyć o "seniorkę".[/b]
   • Bangee G-nO Zgłoś
    Najlepsze jest to, że Maciej ma jeszcze całą karierę przed sobą! Ma sporo czasu, aby dołączyć do czołówki polskich żużlowców i tego mu życzę.
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL