Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze oczami Krzysztofa Cegielskiego

Marcin Kozłowski
Marcin Kozłowski
W niedzielę zostanie rozegrany półfinał ENEA Ekstraligi oraz dwa spotkania barażowe. Krzysztof Cegielski, ekspert portalu SportoweFakty.pl, tradycyjnie typuje wyniki meczów.

ENEA Ekstraliga

Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów

Mam nadzieję, że teraz wszystko rozstrzygnie się w sportowej rywalizacji na torze. Obie drużyny pojadą osłabione. Wśród gospodarzy zabraknie Ryana Sullivana, a w ekipie gości Martina Vaculika. Uważam, że strata Australijczyka jest większym osłabieniem, szczególnie, że torunianie pojadą na własnym torze. By myśleć o odrobieniu 6-punktowej straty z Tarnowa wszyscy zawodnicy z Torunia muszą pojechać na maksa i wygrywać wyścigi. Myślę jednak, że w finale pojadą goście. Typuję wynik 46:44.

Baraż o ENEA Ekstraligę

GTŻ Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 

Drużyny z ekstraligi przeważnie barażowe dwumecze rozstrzygają na swoją korzyść. I tym razem też tak będzie. Siła gości jest bowiem znacznie większa. Grudziądzanom nie pomoże nawet atut własnego toru, choć na pewno w ostatnich zawodach u siebie będą chcieli udowodnić, że dobre wyniki w całym sezonie nie były dziełem przypadku. Pojadą jednak bez Petera Ljunga i nie sprostają wrocławianom. Typuję wynik 43:47.

Baraż o I ligę

ROW Rybnik - ŻKS Ostrovia Ostrów

Siła obu zespołów jest bardzo wyrównana. Uważam, że losy rywalizacji mogą się dopiero rozstrzygnąć w ostatnim wyścigu rewanżowego meczu w Ostrowie. Dziś jednak stawiam na skromne zwycięstwo ekipy z Rybnika. Typuję wynik 48:42.

na Facebooku.

Komentarze (19):

 • 19GKM17-19BKS20 Zgłoś
  Nie trafione ! GKM 51 : Sparta 39 "nie sprostają" co to ma znaczyć?!
  • GregorCKM Zgłoś
   Kolejne trafne typy Krzysia:)
   • igro Zgłoś
    Dlaczego niektórzy startowi wychodzą po czwartym okrążeniu na tor, aby pomachać zawodnikowi pod nosem chorągiewką a tymczasem następny nie ma pola manewru i może to spowodować
    Czytaj całość
    tragedię. W meczu Apator - Azoty kierownik startu raczej zachowywał się poprawnie (wzorem był w sobotę na grand prix) a w Gorzowie widziałem tylko jeden bieg w wiadomościach ( Byłem na weselu)b w którym startowy wymachiwał na torze!!!!! chorągiewką. Sędziowie, sprawozdawcy i kibice zwróćcie na to uwagę!!!!!!!
    Wszystkie komentarze (19)

    Komentarze (19)

    ×
     Wszystkie komentarze (19)
     PRZEJDŹ NA WP.PL