Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marek Cieślak: Wszystko poszło po naszej myśli

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
W niedzielę Azoty Tauron Tarnów zremisowały w Toruniu z Unibaksem 45:45. Dzięki takiemu wynikowi to ekipa prowadzona przez Marka Cieślaka awansowała do wielkiego finału ekstraligi.

W połowie spotkania to gospodarze dyktowali warunki i po ośmiu biegach prowadzili nawet różnicą 10 punktów. Końcówka należała jednak do podopiecznych Marka Cieślaka, którzy zdołali ostatecznie zremisować w Toruniu 45:45.

- Tak jak w życiu, raz się płacze, raz się śmieje. W zeszłym tygodniu o tej porze płakałem, a teraz się śmieję. To jest sport, nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Przegrywaliśmy, ale była mobilizacja i wszystko poszło po naszej myśli. Przedtem jechaliśmy w dzień, teraz jechaliśmy w nocy. Silniki inaczej reagują na temperaturę i wilgotność powietrza, także te przełożenia, które tutaj kiedyś stosowaliśmy z powodzeniem, nie zdały egzaminu. Dopiero później doszliśmy do tego co trzeba zrobić i karta się odwróciła - powiedział na łamach Radia RDN trener Jaskółek.

na Facebooku.

Komentarze (77):

 • mańka- Apator Zgłoś
  Wreszcie mądre spostrzeżenia,a nie napinanie się.
  • THORN-IRL Zgłoś
   według pana POLEWACZKOWGO - Toruń to płaczki lecz wszyscy widzieli, kto jest największą BEKSĄ , miałem nadzieję że w niedzielę stan Wisły podniesie się chyba o 5m tak będzie
   Czytaj całość
   BECZAŁ - a było tak blisko , lecz ze swoimi zdolnościami proponuję wystartować w wyborach o fotel prezesa PZPN !!!
   • Penhal Zgłoś
    Za TŻ wspołwina strony tarnowskiej w zaistniałej sytuacji jest wyraźna,ponieważ kierownictwo tej drużyny razem z panem Markiem Cieślakiem na czele,nie zwróciło uwagi na podejmowaną
    Czytaj całość
    błędnie decyzję.Tarnowianie nie zadbali o interes własnej drużyny.Komisja zawiesiła kierownika zespołu[UT] na 6 mc.Dalej czytamy Kierownik drużyny odpowiada za prawidłowe zgłoszenie składu drużyny do zawodów.Tarnowianie powinni powiedzieć sędziemu,że KSM ich misci się w limicie na ten rok.Tego nie uczyniono.Nie złożono też żadnego protestu w tej sprawie.Jakie-kolwiek pismo także po meczu nie zjawiło się w Ekstralidze z klubu UNIA TARNÓW.To Ekstraliga sama podjęła decyzję,po której została wyznaczona data powtórnego meczu.SZOK?Nic w tej sprawie nie robili? wszystko trzeba było za nich[policzyć,KSM,ustalić o powtórce meczu,wyznaczyć termin?]Nic nie zrobili???
    Wszystkie komentarze (77)

    Komentarze (77)

    ×
     Wszystkie komentarze (77)
     PRZEJDŹ NA WP.PL