Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dobrucki o Strzelcu: W poważniejszej stawce nieco się spala

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Trener Stelmet Falubazu Zielona Góra, Rafał Dobrucki ocenił swoich podopiecznych, którzy startowali niedawno w turniejach zaplecza kadry narodowej.

Tegoroczne turnieje zaplecza kadry juniorów odbyły się w Tarnowie i Gnieźnie. Podopieczni trenera Rafała Dobruckiego radzili sobie w nich bardzo dobrze. Najlepiej z spośród trójki młodzieżowców jeździł Adam Strzelec, który dwukrotnie plasował się na podium tych rozgrywek (w Tarnowie odpowiednio trzecie i drugie miejsce, a w Gnieźnie  siódme).

- Adam Strzelec jakoś w tej klasyfikacji ogólnej jest całkiem wysoko, Kacper Rogowski, jeśli chodzi o niego to nad wyraz dobrze się tam prezentuje. Myślę, że to też jest trochę psychologiczna sprawa, że on wśród rówieśników czuje się dużo lepiej, a gdy przychodzi jazda o "coś", w stawce dużo poważniejszej, to nieco się spala. Całkiem dobrze zaprezentował się w ostatnim turnieju zaplecza kadry w Gnieźnie Remigiusz Perzyński. Myślę, że on idzie w dobrą stronę. Na pewno dużo pracy przed tymi zawodnikami. To jeszcze nie jest to, na co byśmy liczyli, a oni muszą dać z siebie więcej - powiedział na łamach sport.zgora.pl Rafał Dobrucki.

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • MrJerry Zgłoś
  Prawda taka ze Strzelec jest slaby.Nie dlugo bedziemy mieli okazje przekonac sie o tym... Bedzie problem w Zielonej z juniorami w przyszlym sezonie,jesli wejdzie ten beznadziejny przepis...
  • sympatyk zuzla Zgłoś
   Niekiedy tak bywa i to nie z jednym zawodnikiem. Taki proceder trwa nie od dziś, Młodzieżowcy miedzy sobą czuj się znakomicie i jadą supr a jak przyjdzie się ścigać w lidze to efekty
   Czytaj całość
   są mizerne drugi taki próg to przejście na seniora tu nie jeden się spala i z dobrego juniora jest zawodnik raptem na 2l. Teraz należało by popracować na tym jakie są przyczyny tego ,pozdrawiam.
   • Piknick Zgłoś
    Wyszło rzetelne paradziennikarstwo internetowe czyli ctrl+c i ctrl+v. Po pierwsze ten wywiad pochodzi ze strony Radia Zielona Góra, a nie portalu sportzgora. Po drugie cytat o spalaniu się
    Czytaj całość
    dotyczy Kacpra Rogowskiego, a nie Strzelca. Po trzecie, nie ma tu najważniejszych słów, mianowicie Dobrucki zapytany o rozwój Strzelca w tym sezonie odpowiedział krótko: "On się cofnął.".
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL