Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tauron Bezpieczna Jazda - już w niedzielę!

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Już w niedzielę przed wielkim finałem Speedway Ekstraligi, w którym zmierzą się drużyny Azoty Tauron Tarnów oraz Stal Gorzów Wielkopolski odbędzie się finał akcji "Tauron Bezpieczna Jazda".

Specjalna strefa, w której odbędzie się akcja, zostanie otwarta o godzinie 15:00 - wraz z otwarciem bram stadionu w Tarnowie.

Kibice, którzy przybędą wcześniej na stadion będą mieli okazję porozmawiać z zaproszonymi gośćmi, wśród których znajdują się: były żużlowiec obu klubów, które zmierzą się w finale - Bogusław Nowak, dla którego w specjalnych aukcjach zbierane są pieniądze na nowy wózek inwalidzki oraz kierowca wyścigowy z Tarnowa - Adam Gładysz. Ponadto wszyscy będą mogli sprawdzić wiedzę dotyczącą ruchu drogowego, obejrzeć samochód wyścigowy, czy wziąć udział w konkursach przygotowanych z policją. Imprezę poprowadzi Tomasz Lorek - dziennikarz i komentator sportowy.

Jednym z bohaterów akcji jest Bogusław Nowak, Indywidualny Mistrz Polski z 1977 roku, który w wyniku wypadku na torze doznał złamania kręgosłupa. - To bardzo ważne, że pamięta się o nas, dawnych zawodnikach, a kluby chcą dbać o tradycję, korzenie żużla - mówi sam bohater akcji. - Dzięki istocie sportu, można pomóc młodym ludziom, przekazać im pozytywne wartości. Podczas niedzielnego spotkania, młodzież będzie mogła się przekonać, że szybka jazda wymaga umiejętności, a bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od wiedzy
i przygotowania -
dodaje Nowak.

- To będzie najważniejszy mecz w sezonie. Każdy prawdziwy kibic żużla musi się pojawić, a ze swojej strony zapraszam także do namiotu "Tauron Bezpieczna Jazda” - zachęca.

Więcej informacji oraz program akcji na stronie: www.tauron-bezpiecznajazda.pl

Aukcje gadżetów sportowych na stronie: http://aukcja.sportowefakty.pl

Serdecznie zapraszamy!

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL