Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rogowski przed pierwszym meczem o brąz: Jedziemy do Torunia po zwycięstwo

Aleks Jovičić
Aleks Jovičić
Zarówno w szeregach drużyny toruńskiej, jak i w składzie Falubazu nie brakuje motywacji i wiary w sukces przed dwumeczem o brązowy medal DMP. O szansach swojej drużyny mówi Kacper Rogowski.

Kacper Rogowski w rozmowie z portalem falubaz.com zdradza, iż mecze ligowe nie są dla niego tak dużym obciążeniem psychicznym. Czy młody zawodnik odczuwa stres przed tak ważnym pojedynkiem jak pierwszy mecz o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski? - Na chwilę obecną stresu nie ma. Może przed samymi zawodami coś się pojawi. Szczerze mówiąc przed zawodami ligowymi jakoś mniej się stresuję niż to ma miejsce przed zawodami młodzieżowymi. Jak na razie tych zawodów się nie obawiam.

Junior Stelmetu Falubazu Zielona Góra wierzy, iż jego drużyna pokona Unibax Toruń - Oczywiście, że Falubaz jest faworytem. Jedziemy do Torunia po zwycięstwo i zobaczymy co z tego wyjdzie. Staramy się jak tylko możemy i nie ma mowy o poddawaniu się. Ja bardzo chciałbym zastąpić Patryka w 100%, ale jeśli uda się to w 60 czy 70 procentach to chyba wszyscy będą zadowoleni - ocenia Rogowski.

Źródło: falubaz.com

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL