Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Robert Dowhan: Zmiany pozytywnie zaskoczą kibiców

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Stelmet Falubaz Zielona Góra uplasował się w tegorocznych rozgrywkach ligowych na czwartym miejscu. Prezes Stowarzyszenia - Robert Dowhan przyznaje, że zmiany przed kolejnym sezonem są konieczne.

- Na pewno będą zmiany, które pozytywnie zaskoczą naszych kibiców. Cały czas patrzymy jeszcze na regulamin, bo jego kształt nie jest jeszcze wiadomy. Analizujemy szczególnie KSM. Rotacja i zmiany w naszym klubie są konieczne i takie na pewno będą - poinformował na łamach falubaz.com Robert Dowhan.

Szef klubu spod znaku Myszki Miki podsumował pracę Rafała Dobruckiego, dla którego sezon 2012 był debiutanckim w roli szkoleniowca zielonogórskiej drużyny. - Pierwszy sezon najłatwiej podsumować przez pryzmat zdobyczy medalowej, a takiej nie ma. Rafał to jednak dobry element i część drużyny. Jest chłopakiem, który się identyfikuje i podpowiada. Za Rafałem pierwsze kroki w roli trenera. Być może popełnił gdzieś błędy, być może to była tez dobra szkoła dla niego. Rafał zostaje z nami i jego pozycja na chwilę obecną nie jest zagrożona. Cieszę się, że mogę z takim człowiekiem pracować. Wiem, że w przyszłym sezonie będzie tylko lepiej - zakończył Robert Dowhan.

W ekipie z Zielonej Góry na przyszły sezon na pewno pozostaną Piotr Protasiewicz i Andreas Jonsson. Prawdopodobnie włodarze klubu dalej będą chcieli współpracować z Patrykiem Dudkiem i Aleksandrem Łoktajewem.

Źródło: falubaz.com

na Facebooku.

Komentarze (76):

 • Leszek Zgłoś
  Senator zbuduje taki zespół że wam oczy zbieleją , bo ma kasy cały wór .
  • Rudge Zgłoś
   Pan Ostafiński już nie raz popisał się różnymi bzdurami które wypisywał . Czytalem ten jego blog . Cóż , nie wątpię że zawodnicy śnią piekny sen o kosmicznych zarobkach w
   Czytaj całość
   przyszłym roku . Niektórym może sie wyśni , ale to będą wyjątki , a ci którzy im zaplacą , będą tego żałować na koniec sezonu . Uśmiać sie można z "preferencji" Pana Dariusza . W Stali Gorzów bieda straszna , ponieważ Zagar rozesłał oferety . W Unibaksie spokój , bo tam skladu nie zmieniają . To że nie zmieniają skladu , to nie znaczy , że zawodnicy tamtejsi będą jeździc za czapkę śliwek . Rozumiałbym , że jest tam spokój , bo są zaklepane pieniądze . Zawodników jest całkiem sporo , a spokój gwarantują pewne i stabilne finanse . W Zielonej Górze spokój , bo mają "kupkę ofert" . Faktycznie , jeśli napływające oferty zapewniaja spokój , to tam jest siła spokoju .
   • Na pohybel Falubazom Zgłoś
    Robercik chciał nam zabrać Jensena :) ale mu się nie udało :)
    Wszystkie komentarze (76)

    Komentarze (76)

    ×
     Wszystkie komentarze (76)
     PRZEJDŹ NA WP.PL