Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prezes, trener i juniorzy Stali Gorzów na basenie

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
W piątek na jednym z gorzowskich basenów odbyła się impreza związana z przystąpieniem miasta do ogólnopolskiego konkursu "Zdrowa Gmina" organizowanego przez Polską Unię Onkologii.

Podczas imprezy, która była podziękowaniem dla wszystkich gorzowian, którzy zdecydowali się zadbać o swoje zdrowie i wziąć udział w badaniach profilaktycznych z zakresu cytologii, mammografii i kolonoskopii, rozlosowanych zostało 30 wejściówek na inaugurację przyszłego sezonu żużlowego.

Na miejscu każdy z przybyłych gości mógł zrobić sobie bezpłatne badania (m.in. ciśnienia czy poziomu cukru). Dla uatrakcyjnienia wydarzenia doszło też do konkurencji "Pływające VIP-y", w której wystąpili m.in. prezes Stali Gorzów - Ireneusz Maciej Zmora, wicewojewoda - Jan Świrepo i drużyna Stali Gorzów z trenerem Piotrem Paluchem na czele.

W rywalizacji VIP-ów gorzowskiego klubu wywalczył trzecie miejsce. Osobno rywalizowała drużyna żółto-niebieskich. Pierwsze miejsce zdobył trener Paluch, a za nim uplasowali się odpowiednio: Adrian Cyfer, Paweł Parys, Tomasz Walasek i Łukasz Kaczmarek.

Źródło: stalgorzow.pl

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL