Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prezydent Rybnika: To się w głowie nie mieści

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W poniedziałek w Rybniku gościł prezes Polskiego Związku Motorowego - Andrzej Witkowski. Podczas tej wizyty spotkał się m.in. z prezydentem miasta, Adamem Fudalim.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
Ten wypowiedział się na temat sytuacji rybnickiego żużla. - Jeśli na terenie miasta powstał jeden klub, drugi klub, trzeci klub i każdy zostawił po sobie długi, to coś z tym fantem trzeba zrobić. Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji, w której nowe towarzystwo żużlowe będzie spłacało długi spółki z o.o. To się w głowie nie mieści. ŻKS przygotowuje prawną kontrofensywę - zapowiedział Adam Fudali w rozmowie z TR Nowiny, cytowany przez stronę internetową ŻKS ROW Rybnik.

Źródło: TR Nowiny / www.zksrow.rybnik.com.pl

Andrzej Witkowski o sytuacji w Rybniku: Długi wobec zawodników muszą być spłacone

na Facebooku.

Komentarze (20):

 • siber Zgłoś
  no widzisz Nilmo , jak wieśniakowi wytrąci się argumenty z ręki ,z głowy , takiej osobie pozostaje tylko argument obrażania w wiejskim stylu jak: " gumiaki z gnoju, wsiowy pobratymiec,
  Czytaj całość
  zagroda, obora " .Typowy wieśniak , nawet ten koziołek na plastronie posiada więcej rozumu niż ty ! A może ci tak szkodzi "perła" (piwo) , według reklamy w TV, podobno jedyny udany produkt z lubelskiego. Chociaż po twoich komentarzach ,mam co do tego wątpliwości . Pozdrowienia dla normalnych i prawdziwych kibiców żużla.
  • ESSO Zgłoś
   Zawodnikom radze jak najszybciej sprzedać długi firmie windykacyjnej ŻKS ROW na pewno was nie spłaci, bo niby, czemu mieli by to robić?(najwyżej nie wystartują) z kolei ci dwaj będą
   Czytaj całość
   grali z wami na czas do chwili aż na konto zoo wpłynie ostatni przelew na razie jeszcze się was boją, ale gdy pieniądze będą w kieszeni MOPA z uśmiechem na ustach pokażą środkowy palec. A tak na marginesie zawodników, którzy zdecydowali się jeździć dla tych publicznie skompromitowanych ptysiów można porównać do ojca, który wysyła dziecko na wycieczkę z pedofilem.
   • tylkoROW Zgłoś
    i dlatego nie dziwią mnie słowa p.mrozka - " starali się przeszkadzać naszej kandydaturze "
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

    ×
     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL