Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Leszek Tillinger wróci do Polonii Bydgoszcz?

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W środę [tag=34657]Maciej Korda[/tag] zrezygnował ze stanowiska prezesa Polonii Bydgoszcz. Pełnił on tę funkcję przez zaledwie trzy dni. Teraz rada nadzorcza klubu musi szybko wybrać nowego sternika.

- Zaistniały pewne fakty, które uniemożliwiają mi przejście do klubu w pełnym wymiarze godzin już w tej chwili. Zadecydowały tutaj kwestie formalno-prawne - powiedział dla portalu SportoweFakty.pl Maciej Korda po swojej rezygnacji.

Teraz szybkie decyzje musi podjąć rada nadzorcza Polonii. - Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu uda nam się razem z udziałowcami spółki znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Jeśli tak się nie stanie, sam zastanowię się nad dalszym pełnieniem funkcji przewodniczącego rady nadzorczej - przyznał Józef Gramza.

Według portalu bydgoszcz.sport.pl jednym z kandydatów do objęcia tej funkcji jest Leszek Tillinger, który pracował już w bydgoskim klubie. - Musiałbym się zapoznać z sytuacją, bo od 2009 roku wiele się zmieniło w Polonii. Mógłbym pomóc, może nie jako prezes, ale w innej roli - stwierdził były szef bydgoskich żużlowców.

Źródło: bydgoszcz.sport.pl

Józef Gramza: To klęska dla mnie i klubu

na Facebooku.

Komentarze (62):

Wszystkie komentarze (62)

Komentarze (62)

    Wszystkie komentarze (62)
    PRZEJDŹ NA WP.PL