Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice w Toruniu protestowali przeciwko Gollobowi - "nas na meczu nie zobaczycie" (zdjęcia)

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Wszystko wskazuje na to, że [tag=57]Tomasz Gollob[/tag] w przyszłym sezonie będzie bronił barw Unibaksu Toruń. Jednak przeciwni takiej decyzji włodarzy są kibice Aniołów.

We wtorek członkowie stowarzyszenia "Krzyżacy" zebrali się przy ulicy Pera Jonssona i wywiesili dwa transparenty przeciwko byłemu mistrzowi świata. "Nie dla Golloba w Toruniu!" i "Golloba i złoto sobie kupicie - nas na meczu nie zobaczycie" - można było na nich przeczytać. Ponadto kibice toruńskiego klubu zapalili dwa znicze, które mają symbolizować koniec "prawdziwego toruńskiego żużla". W akcji wzięło udział około 25 osób.

Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu torunianie założyli na Facebook'u wydarzenie "NIE! dla Tomasza Golloba w Toruniu".

Poniżej zdjęcia z akcji fanów toruńskiego speedway'a wykonane przez portal krzyzacy.net.

Źródło: krzyzacy.net

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (283):

 • moriss Zgłoś
  Co sądzisz o akcji fanów toruńskiego żużla?Dziecinada. Jak będzie mistrzostwo, zmienią zdanie. - 67%Brawo! Widać, że zależy im na tradycji, a nie wyniku. - 33%Także jak ich
  Czytaj całość
  zabraknie tragedii nie będzie.
  • miroslaw998 Zgłoś
   I oto klub ma podziękowanie.Trzeba jeszcze bardziej utrwalać wszystko co związane z walką z Krzyżakami a oni odwdzięczą się zachowaniami nie mającymi nic wspólnego z
   Czytaj całość
   kibicowaniem.Stawiajcie częściej Krzyżacką Twierdzę,zabierajcie ich na mecze i płaćcie kary.Reszta kibiców z codziennych gazet będzie się dowiadywała gdzie jaką burdę wywołali,kogo opluli i co zniszczyli.Opatentowali nazwę Apator?Ok.A więc po kiego czepiają się Unibaxu?Niech wystąpią do sołtysa w Ostaszewie [pewnie nawet nie wiedzą o historycznych związkach] o udostępnienie tamtejszego stadionu.Naprzeciw jest Apator a więc prezes sypnie im kasą i niech ruszają.Tylko niech odczepią się wreszcie od stadionu pt Motoarena i niech przestaną uzurpować sobie prawo do tego że są prawdziwymi kibicami.Wystarczy popytać wielu co o nich sądzi lub zrobić ankietę.Klub wcale nie zyskuje na wizerunku a już napewno nie może ulegać szantarzowi.Swoją mądrość pokazują zresztą na transparencie gdzie niezbyt udolnie wstawili "NIE".Łaskę robią?Dzisiejsza gazeta pisze o karach jakie klub ponosi z uwagi na ich zachowanie.Pominę w tym miejscu fakt czy ich okrzyki podobają się czy nie właścicielowi.Podobno toruński obiekt jest w pełni monitorowany i o każdym wszystko wiadomo.Skoro klub ponosi takie koszty związane z tą grupą,proponuję wzorem cmentarzy [grób przeznaczony do likwidacji] policzyć ile tego jest i na każdym krzesełku KRZYŻAKA pozostawić informację ile jest winny klubowi.Podzielić całość wydatku na tą grupkę i dać im 2 miesiące na zapłacenie.Przestać się w końcu cackać z grupką uzurpatorów.Zatrudnienie zawodnika który posiada taką kartę w historii oraz sam fakt że wielu z czystej ciekawości przyjdzie na stadion w pełni zrekompensuje stratę tych kilkunastu rozrabiaków.Jako kibic i sympatyk tego sportu domagam się zdecydowanych działań ze strony klubu aby zdecydowana większość kibiców nie musiała się wstydzić za zachowanie wandali.To nie jest ich prywatny folwark a obiekt powstały za duże pieniądze wszystkich mieszkańców mających dość chamskich zachowań czy przyśpiewek nie mających nic wspólnego z kibicowaniem.
   • OVKP Zgłoś
    Niech teraz Apator kochany spłaci teraz kary za pseudo kibiców,a i tak w łaskę przyjdą i zjawią się na stadionie.
    Wszystkie komentarze (283)

    Komentarze (283)

    ×
     Wszystkie komentarze (283)
     PRZEJDŹ NA WP.PL