Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marek Jankowski: Chcemy, by Aleksandr Łoktajew jeździł w Stelmet Falubazie

Dawid Borek
Dawid Borek
Wciąż niepewna jest przyszłość Aleksandra Łoktajewa w zielonogórskiej drużynie. Marek Jankowski zapewnia, że dla młodego zawodnika znajdzie się miejsce w zespole.

Na antenie Radia Zielona Góra prezes ZKŻ poinformował, że Aleksandr Łoktajew jest brany pod uwagę przy budowaniu składu Stelmet Falubazu na sezon 2013. - Znajdzie się miejsce dla Saszy Łoktajewa. Będziemy mogli o tym porozmawiać szerzej po weekendzie. W piątek, sobotę i niedzielę spotykamy się z menadżerem Saszy na Ukrainie. Ustalimy, jak to będzie wyglądać w najbliższym czasie. Do tego czasu trudno mówić jak kariera Saszy będzie wyglądała w Zielonej Górze, w Polsce w przyszłym sezonie. Jest w nas bardzo duża chęć, by Sasza jeździł w Stelmet Falubazie, a nie gdzieś indziej - powiedział na antenie Radia Zielona Góra Marek Jankowski, cytowany przez portal sport.zgora.pl.

Decyzję o swojej przyszłości żużlowiec podejmie po rozmowach z zarządem zielonogórskiego klubu. - Nie możemy mówić o tym, co zrobimy, bo takie rzeczy najpierw ustala się z zawodnikiem, z jego menadżerem. W klubie zasada jest taka, że traktujemy się trochę jak rodzina i najpierw my dowiadujemy się o rzeczach, które są istotne. Najpierw zawodnik jest informowany o tym, jakie mamy plany, on przedstawia swoją koncepcję i gdzieś tam szukamy kompromisu. Nie zależy nam na tym, żebyśmy coś robili na siłę, ponieważ to gra na krótką metę - dodał prezes ZKŻ.

źródło: sport.zgora.pl / Radio Zielona Góra

na Facebooku.

Komentarze (34):

Wszystkie komentarze (34)

Komentarze (34)

×
    Wszystkie komentarze (34)
    PRZEJDŹ NA WP.PL