Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W środę konferencja w Zielonej Górze - poznamy nazwiska nowych zawodników?

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Na środę zaplanowano konferencję prasową w Zielonej Górze. Wszystko wskazuje na to, że zostanie przedstawionych na niej dwóch nowych zawodników Stelmetu Falubazu.

- Ten tydzień przyniesie odpowiedź na dwa pytania. Myślę, że w środę możemy poznać dwa nazwiska i nie będą to ostatnie nazwiska, przy czym nie chcę operować konkretnymi KSM-ami i nazwiskami. Tutaj jeszcze ścierają się dwie opcje pomiędzy trzema zawodnikami. Dwóch z tej trójki w środę będzie pokazanych i zakontraktowanych. Ludzie oczekują od nas gotowych rozwiązań, a tych strategii zmieniających się codziennie jest bardzo dużo - poinformował Kamil Kawicki w Radiu Zachód.

- Bylibyśmy szczęśliwi, gdyby Jarosław Hampel został naszym zawodnikiem. To przecież najbardziej przyszłościowy polski zawodnik i każdy klub widziałby go z pewnością w swoim zespole. Ale dziś jest dopiero 29 listopada, więc poczekajmy na konkrety. 5 grudnia będzie więcej wiadomo - mówił kilka dni temu Marek Jankowski w wypowiedzi dla portalu SportoweFakty.pl.

Wszystko wskazuje więc na to, że jednym z nowych zawodników zielonogórskiego klubu będzie Jarosław Hampel. Uczestnik cyklu Grand Prix pożegnał się już z działaczami Unii Leszno. Prawdopodobnie w środę "Mały" oficjalnie zostanie zawodnikiem Stelmetu Falubazu Zielona Góra.

Konferencję w Zielonej Górze zaplanowano na godzinę 13:00 w sali 308 Elektrociepłowni Zielona Góra.

Dworakowski potwierdza! Unia bez Hampela!

na Facebooku.

Komentarze (39):

 • FALUBAZ ZIELONA GÓRA Zgłoś
  SKŁAD FALUBAZU PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE WYGLODAŁ NASTOPOJĄCYMI ZADODNIKAMI NA ROK 2013 JAK PIATREK PRODASZEWICZ,ANDRAS JONSON,PATRYK DUDEK,MIKKEL.B.JENSEN,ALEKSANDER LOKTAJEW,JANAS
  Czytaj całość
  DAVIDSON,KRZYSTOW JABŁONSKI,MAKSYMILIAN RISTOK,REMIGIUSZ PERZYNSKI,OSKAR LIS,ALEKX ZGARDZINSKI,ARDIAN WOJEWODA,TA NIE WIADOMA TO JEST JAREK HAMPEL POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBOLI FALUBAZU!!!
  • czarny_sport Zgłoś
   Krzysiu Jabłoński zostaje w Falubazie? Życzę mu, żeby pozostał w elidze, to będzie dla niego o milion razy lepsze niż powrót do Gdańska
   • dami Zgłoś
    serdeczne podziękowania dla redakcji sportowych faktów za umieszczenie głowy myszki miki zamiast głowy pudla prezia jankowskiego przy wiadomościach z zielonej dziury jeszcze raz dziękuję
    Czytaj całość
    całej redakcji ;)))))))))))))))))))))))
    Wszystkie komentarze (39)

    Komentarze (39)

    ×
     Wszystkie komentarze (39)
     PRZEJDŹ NA WP.PL