Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Władysław Komarnicki: Tylko idioci nie potrafią docenić Golloba

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Tomasz Gollob po pięciu latach startów w Stali Gorzów zmienił klub i przeniósł się do Unibaksu Toruń. W bardzo ciepłych słowach o byłym już kapitanie swojej drużyny wypowiada się Władysław Komarnicki.

- Tomek miał słabszy sezon. Wielu ekspertów żużlowych uważa, że jego czas dobiega końca. Ja wiem, że Gollob jeszcze spokojnie cztery lub pięć lat może jeździć na wysokim, światowym poziomie. Znam go bardzo dobrze i wiem, na co go stać. Unibax wykonał świetną robotę, sprowadzając go do siebie. Roman Karkosik jest dobrym biznesmenem i doskonale wiedział, co robi, pozyskując tego zawodnika - powiedział honorowy prezes gorzowskiego klubu.

Tomasz Gollob w barwach Stali wystąpił w sumie w 86 meczach i 433 wyścigach, w których osiągnął średnią biegopunktową na poziomie 2,326. W tym czasie zdobył też m.in. trzy medale indywidualnych mistrzostw świata (w tym w 2010 r. złoty), trzy złote krążki w Drużynowym Pucharze Świata, a z gorzowskim zespołem w lidze raz wywalczył brąz, a raz srebro.

Nie wszyscy kibice toruńskiej drużyny byli zadowoleni z przyjścia "Chudego". Dla niektórych transfer wychowanka Polonii Bydgoszcz jest nie do zaakceptowania. - Tylko idioci nie potrafią docenić Golloba. Ile ten facet zrobił dla naszego żużla. To dzięki niemu jesteśmy teraz potęgą na świecie - ostro wyraził się Władysław Komarnicki.

Źródło: torun.sport.pl

Tomasz Gollob: W Polonii nie podjęto rozmów

na Facebooku.

Komentarze (66):

 • BYCZA UL Zgłoś
  Władek dlaczego nazwałeś mnie idiotą?No Władziu.
  • dillinger79 Zgłoś
   A tymczasem Stal podała skład na rok 2013; ciekawe kogo od idiotów będą wyzywać jej kibice po spadku ligę niżej.
   • kaloryfer Zgłoś
    ma racje idioci nie doceniają tomka,ale fakt jest faktem że to grupka oszołomów protestuje przeciw tomkowi zdecydowana większość jest za,w toruńskim radio ostatnio podawali że 73 %
    Czytaj całość
    jest zadowolona że gollob będzie w toruniu ,ja sam rozmawiam ze znajomymi ,w pracy,i z wieloma różnymi osobami wszyscy sa za ,nie słyszałem opini przeciw ,poza grupką gówniarzy co powiesili brudną pościel.
    Wszystkie komentarze (66)

    Komentarze (66)

     Wszystkie komentarze (66)
     PRZEJDŹ NA WP.PL