Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jepsen Jensen: Nie mogę doczekać się jazdy z Holtą

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów od nowego sezonu będzie zdobywać punkty dla Włókniarza Częstochowa. Michael Jepsen Jensen wierzy, że w roku 2013 będzie czynił kolejne postępy.

Duńczyk w minionych rozgrywkach radził sobie bardzo dobrze. Często był wiodącą postacią w Stali Gorzów. Zawodnik wierzy, że zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre. - Sezon 2012 w moim wykonaniu był wspaniały, ale wiem, że może być jeszcze lepiej. Naprawdę cieszę się, że będę częścią zespołu Włókniarza Częstochowa w sezonie 2013. Klub ma wyznaczonych kilka celów i myślę, że możemy sobie wzajemnie pomóc. Wygląda na to, że klub ma naprawdę fajnych ludzi na pokładzie, którzy robią dużo dobrego dla speedway’a. Myślę, że to dobrze dla mnie i dla mojej drużyny - przekazał Michael Jepsen Jensen.

Informowaliśmy już, że w negocjacjach z teamem Jepsena Jensena częstochowian wspierał Rune Holta. Ten doświadczony żużlowiec dostrzega w młodym Duńczyku ogromny talent. Michael nie pozostał swojemu starszemu koledze dłużny. - Startowałem z Rune Holtą w 2011 roku w drużynie Unibaksu Toruń. Spędzaliśmy ze sobą sporo czasu. Nie mogę się doczekać jazdy z nim w jednej parze. Ponadto w moich dwóch pierwszych sezonach na 500-tkach startowałem w klubie z Vojens, gdzie Emil Sajfutdinow również wystąpił w kilku spotkaniach. To także będzie świetnie spotkać się znów w jednej drużynie - oznajmił.

"Liglad" w sezonie 2012 na swoim koncie zapisał kilka spektakularnych sukcesów. Duńczyk wierzy, że przyszły rok będzie dla niego jeszcze lepszy. - Zwycięstwo w mistrzostwach Danii do 21. lat, bycie ważnym elementem mistrzowskiej drużyny reprezentacji Danii w DPŚ, zwycięstwo rundy Grand Prix w Vojens i nareszcie po siedmiu trudnych turniejach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, gdzie zwyciężyłem w czterech rundach, najcenniejsze juniorskie trofeum wróciło do mojej ojczyzny. Te wszystkie wymienione osiągnięcia to niesamowite wyniki, ale chcę by było jeszcze lepiej. W sezonie 2013 muszę pokazać, że stać mnie na to!

Jak się okazuje, Częstochowa Jepsenowi Jensenowi od dawna kojarzy się dobrze. - Pamiętam mistrzostwa Europy na mini żużlu w Częstochowie. Zastaliśmy duży stadion i już wtedy powiedziałem, że chciałbym kiedyś dołączyć do drużyny w tym mieście - zapewnił.

Od przyszłego sezonu Michael Jepsen Jensen będzie zdobywać punkty dla WłókniarzaOd przyszłego sezonu Michael Jepsen Jensen będzie zdobywać punkty dla Włókniarza

na Facebooku.

Komentarze (56):

 • kranior Zgłoś
  za Mirka Szumina który ma 2.50
  • duditje Zgłoś
   ciesze się że włókniarz zakontraktował MJJ, ale po moich obliczeniach wynika fakt że niemożliwe jest abyśmy jeździli w teoretycznie najmocniejszym składzie tj. Emil, Grisza,
   Czytaj całość
   MJJ,Holta, Mirek, Czaja? Mogę się mylić.. przypomniałby mi ktoś jak się oblicza KSM drużyny? wiem że najniższą średnią się odrzuca i brana jest średnia tylko jednego juniora?
   • kranior Zgłoś
    Działacze już zrobili swoje,teraz My kibice musimy się odwdzięczyć więc proponuje na gwiazdkę zakup karnetu myślę że to będzie idealny prezent dla każdego.W ogóle mogliby
    Czytaj całość
    zrobić licznik ze sprzedaży na oficjalnej.Pozdrawiam normalnych.
    Wszystkie komentarze (56)

    Komentarze (56)

     Wszystkie komentarze (56)
     PRZEJDŹ NA WP.PL