Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ireneusz Igielski: Mamy podpisany przynajmniej jeden kontrakt

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Unia Leszno prawdopodobnie w najbliższym czasie poinformuje o podpisaniu kontraktu z nowym zawodnikiem. Być może nowym Bykiem zostanie Kenneth Bjerre.

Duńczyk na swoim twitterze poinformował, że parafował umowę z nowym klubem. Jednak nie ujawnił jego nazwy. Z kolei na oficjalnej stronie Unii Leszno poinformowano o podpisaniu kontraktu z nowym zawodnikiem. - Nie chcę już dziś zbyt wiele zdradzać. Powiem tylko, że mamy już podpisany przynajmniej jeden kontrakt na sezon 2013. SECRET MAN to nasz pomysł na zupełnie inną niż zwykle prezentację drużyny. Przez ostatnie lata ogłoszenie składu odbywało się w różnych miejscach, w różnej konwencji. Tym razem postanowiliśmy zrobić coś całkiem nowego - powiedział Ireneusz Igielski, dyrektor sportowy Byków.

Unia w najbliższym czasie ma przedstawić imię i nazwisko nowego jeźdźca. Wśród potencjalnych wzmocnień wielokrotnych mistrzów Polski wymienia się także Fredrika Lindgrena. Na przedłużenie kontraktu z Bykami raczej na pewno zdecyduje się Damian Baliński. Nie wiadomo, czy podobną decyzję podejmą Przemysław i Piotr Pawliccy oraz Troy Batchelor. Z zespołu odeszli Jurica Pavlic i Jarosław Hampel.

Wpis Kennetha Bjerre na twitterzeWpis Kennetha Bjerre na twitterze

Źródło: unia.leszno.pl

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (72):

 • tomek 1977 Zgłoś
  sklad 20131 bjerre2adamczewski3 batchelor4 balinski 5PRZ PAWLICKI6PI PAWLICKI7MUSIELAK 5 MIEJSCE W EKSTRALIGE DZIEKUJE.
  • teknokiller Zgłoś
   Bida w Lysznie .
   • Aleksa Zgłoś
    A za rok wszystkie kluby będą miały długi oprócz Unii Leszno,bo prezes wydaje pieniądze z głową,a w innych klubach mocno przepłacają i to się na nich odbije bo z roku na rok
    Czytaj całość
    frekwencja coraz gorsza i z biletów te sumy za zawodników się na pewno nie zwrócą,podaje przykład Zielonej Góry taki Hampelek chce 2 miliony a gdzie dalej gdzie reszta zespołu,zobaczcie ile muszą wydać na cały zespół zielonogórski,jakaś masakra!!Oby Dowhan nie płakał za rok ze wpędził klub w długi,prezesi powinni brać przykład z Józefa!Ale ogólnie co mi do tego,najważniejsze że w moim ukochanym klubie jest człowiek z głową na karku!!
    Wszystkie komentarze (72)

    Komentarze (72)

     Wszystkie komentarze (72)
     PRZEJDŹ NA WP.PL