Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mrozek o Domańskim: Bardzo się stara

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Jednym z zawodników ŻKS ROW Rybnik w przyszłym sezonie będzie Mateusz Domański. Dla urodzonego 14 sierpnia 1992 roku żużlowca będzie to ostani sezon spędzony w gronie młodzieżowców.

- Mateusz bardzo się stara, nie odpuszcza ani na moment. On wie, że dla niego to ostatnia szansa zaistnienia w żużlu. Mam też wrażenie, że chłopak ma coś do udowodnienia kilku osobom. Wierzę, że swoją jazdą w sezonie 2013 sprawi nam wiele radości. Stać go na to - mówi Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW.

Poprzedniego sezonu Mateusz Domański nie zaliczy do udanych. Pojechał tylko w jednym spotkaniu ligowym ROW Rybnik, na inauguracje sezonu w Opolu. Zdobył punkt w dwóch wyścigach, a dwa dni po meczu zdecydował, że to koniec jego żużlowej przygody.

Teraz 20-latek chce raz jeszcze spróbować swoich sił na torze. W przyszłym roku będzie się legitymował KSM 2,50.

Źródło: www.zksrow.rybnik.com.pl

Mateusz Domański wraca do żużlaMateusz Domański wraca do żużla

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • ŻKS ROW Zgłoś
  Jeszcze wszyscy będziecie widzieć jak Domiś i Woryna będą przywozić 5-1 dla ŻKS-u.
  • sympatyk zuzla Zgłoś
   Tak to bywa sezon jeden lepszy drugi gorszy to każdemu się zdarza nawet tym najlepszym. Ale jak Mateusz chce coś udowodnić i pokazać to miło z jego strony i życzyć mu należy
   Czytaj całość
   powodzenia.
   • DARKUS Zgłoś
    Wiem że to wątek o Domańskim,ale chciałbym napisać kilka słów na temat drużyny.Fajnie jakbyśmy mieli w skladzie Chromika ,Mitko i Czerwińskiego i oczywiście Ronka,przecież jest
    Czytaj całość
    prawie Rybniczaninem ale nie skreślajcie ich jak im nie wyjdzie bo musi być kasa w klubie ,będą mieli na czym jechać będą wyniki.Trzeba dać kredyt zaufania nowym działaczom bo starzy to już nie mieli pomysłu i w ogóle byli przegrani,ale nie warto się podpalać bo nie wiadomo jak będzie.Na pewno na pierwszych meczach będzie dużo ludzi i z tego kasa ale potem różnie to może być.Jeżeli będziemy musieli spłacać długi to lepiej to odpuścić na rok bo nie warto znowu się taplać w bagnie!Znowu nie będzie kasy i nic się nie zmieni,bez czystej pozycji nie mamy szans.PozdROWienia.
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL