Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Do Kolejarza Rawicz zgłaszali się klasowi zawodnicy

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Chęć startów w Kolejarzu Rawicz wyraziło kilku klasowych zawodników. Drużyna z Wielkopolski porusza się jednak w określonych realiach finansowych. Wkrótce kolejni żużlowcy wzmocnią ten klub.

Kolejarz Rawicz ma obecnie w składzie czterech seniorów. Jako kolejni kontrakty mają podpisać Anton Rosen i Wiktor Gołubowskij. - Powoli kompletujemy skład. Naszymi seniorami są dwaj nowi zawodnicy - Witalij Biełousow i Mariusz Puszakowski. Kontrakty podpisali również Sławomir Musielak i Eric Andersson. Na dniach dołączą Anton Rosen i Wiktor Gołubowskij. Mają oni pierwszeństwo, jak chcą startować w Rawiczu - powiedział Piotr Żyto. - Skład wygląda mocniej niż w zeszłym roku, jednak na pierwszą ligę jest dosyć słaby. Zobaczmy choćby na Wybrzeże Gdańsk. Pan Terlecki mówił, że gdańszczanie mają dysponować budżetem około 5,6 miliona złotych. My mamy zaledwie 600 tysięcy złotych - dodał trener Kolejarza Rawicz w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Czy można się spodziewać jakichś spektakularnych transferów w Rawiczu? - Rynek się zawęża. Dzwonią do nas różni zawodnicy, jak choćby Rory Schlein, czy Magnus Zetterstroem. My jednak nie jesteśmy w stanie przyjąć ich ofert. Stąpamy twardo po ziemi i nie możemy zadowolić żużlowców chcących większe pieniądze. Nie stać nas na to, a szkoda bo ta dwójka by się bardzo przydała - zauważył Piotr Żyto.

Magnus Zetterstroem jest jednym z zawodników, którzy zgłosili chęć jazdy w Kolejarzu RawiczMagnus Zetterstroem jest jednym z zawodników, którzy zgłosili chęć jazdy w Kolejarzu Rawicz

na Facebooku.

Komentarze (39):

 • spawn Zgłoś
  Nie lubię komuś zaglądać do portfela, ale te 600 tys. rzekomego budżetu na CAŁY SEZON W I LIDZE to przegięcie! Z całym szacunkeim panowie i panie, ale tylko totalny naiwniak w to
  Czytaj całość
  uwierzy. Tytuł artykułu również jest żałosny - toż to nic nadzwyczajnego, że (również) klasowi zawodnicy pukają do różnych klubów w poszukiwaniu dobrze płatnego pracodawcy. Tak działa rynek pracy, że wartościowy pracownik szuka i ma możliwość wyboru; nic w tym odkrywczego.Pomimo tej propagandy niskich lotów, życzę Rawiczowi dobrego sezonu, sukcesów w sportowej rywalizacji i utrzymania się w I lidze.
  • RECON_1 Zgłoś
   Szacun dla Rawicza a szcegolnie dzialczy ze twardo stapaja po ziemi i wiedzac jakim beda dysponowac budzetem nie kombinuja wnic wirtualnie.
   • -K- Zgłoś
    To nie chodzi tylko i wylacznie o ten sezon, ale od lat =K= jest oszukiwany w Rawiczu, filmy z np. decyzjami sedziow mozna znalezc na ytube. Mozna odjezdzac sezon uczciwie, bez kombinacji i tak
    Czytaj całość
    wywalczyc awans. Gratulowac nie ma czego, pozalowania godna postawa tego klubu, ale Rawiczan pozdrawiam serdecznie! :)
    Wszystkie komentarze (39)

    Komentarze (39)

    ×
     Wszystkie komentarze (39)
     PRZEJDŹ NA WP.PL