WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

IM Australii: Kolejne zwycięstwo Batchelora

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W środę na obiekcie [tag=34696]Undera Park Speedway[/tag] rozegrano drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zawody, podobnie jak I runda, zakończyły się zwycięstwem Troya Batchelora.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W głównym finale "Batch" wyprzedził Dakotę Northa oraz Camerona Woodwarda. Davey Watt z nieznanych przyczyn w ogóle nie wyjechał do wyścigu i przez to sklasyfikowany został na czwartej pozycji.

Trzecia i zarazem ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Australii odbędzie się w najbliższą sobotę w Kurri Kurri.

Zapraszamy na nasz żużlowy profil na facebooku --->>>

Wyniki:
1. Troy Batchelor - 12 (3,2,3,2,2) + 1 miejsce w finale A
2. Dakota North - 10 (w,1,3,3,3) + 2 miejsce w finale A
3. Cameron Woodward - 11 (2,0,3,3,3) + 3 miejsce w finale A
4. Davey Watt - 10 (3,2,1,1,3) + 1 miejsce w finale B + wykluczenie w finale A
5. Justin Sedgmen - 10 (2,3,0,2,3) + 2 miejsce w finale B
6. Mark Lemon - 10 (0,3,3,2,2) + 3 miejsce w finale B
7. Sam Masters - 10 (1,3,2,3,1) + 4 miejsce w finale B
8. Josh Grajczonek - 9 (3,2,2,2,0)
9. Alex Davies - 7 (3,0,2,1,1)
10. Tyron Proctor - 7 (2,1,1,3,0)
11. Rohan Tungate - 7 (1,2,1,1,2)
12. Jason Doyle - 6 (2,1,1,w,2)
13. Adam Shields - 4 (1,0,2,0,1)
14. Michael Dyer - 3 (0,3,0,0,0)
15. Cameron Heeps - 2 (1,0,0,1,0)
16. Kozza Smith - 1 (0,1,0,0,-)
17. Todd Kurtz - 0 (0)

18. Max Fricke - NS

Bieg po biegu:
1. Watt, Proctor, Tungate, Lemon
2. Batchelor, Doyle, Shields, Smith
3. Grajczonek, Woodward, Masters, Dyer
4. Davies, Sedgmen, Heeps, North (w/u)
5. Masters, Watt, Smith, Heeps
6. Sedgmen, Grajczonek, Proctor, Shields
7. Dyer, Tungate, Doyle, Davies
8. Lemon, Batchelor, North, Woodward
9. North, Shields, Watt, Dyer
10. Woodward, Davies, Proctor, Smith
11. Batchelor, Masters, Tungate, Sedgmen
12. Lemon, Grajczonek, Doyle, Heeps
13. Woodward, Sedgmen, Watt, Doyle (w/su)
14. Proctor, Batchelor, Heeps, Dyer
15. North, Grajczonek, Tungate, Smith
16. Masters, Lemon, Davies, Shields
17. Watt, Batchelor, Davies, Grajczonek
18. North, Doyle, Masters, Proctor
19. Woodward, Tungate, Shields, Heeps
20. Sedgmen, Lemon, Kurtz, Dyer

Finał B:
21. Watt, Sedgmen, Lemon, Masters

Finał A:
22. Batchelor, North, Woodward, Watt (w/2min)

Klasyfikacja generalna:

Poz.ZawodnikPkt.
1.Troy Batchelor40
2-3.Dakota North32
2-3.Cameron Woodward32
4.Justin Sedgmen28
5.Davey Watt27
6.Rohan Tungate26
7.Jason Doyle25
8-9.Alex Davies23
8-9.Mark Lemon23
10.Josh Grajczonek22
11-12.Sam Masters20
11-12.Michael Dyer20
13.Tyron Proctor16
14.Adam Shields9
15.Kozza Smith6
16.Cameron Heeps5
17.Mason Campton0
18.Todd Kurtz0

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL