Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kamil Brzozowski w Unibaksie? Ząbik: Pierwszy raz o tym słyszę

Marcin Kozłowski
Marcin Kozłowski
Trzeci zespół ENEA Ekstraligi ma praktycznie skompletowany skład na sezon 2013. Nie można jednak wykluczyć, że w Toruniu zakontraktują jeszcze zawodnika z KSM 2,50, który miałby być piątym seniorem.

11 grudnia poznaliśmy skład Unibaksu Toruń na sezon 2013. Mateusz Kurzawski, prezes klubu ogłosił, że z zespołu nie zostanie wypożyczony żaden zawodnik, mimo że jeden z seniorów będzie co kolejkę pauzował ze względu na ograniczenie KSM. Tym samym w grodzie Kopernika zatrzymano wszystkich żużlowców, a ekipę "Aniołów" wzmocnił jeszcze Tomasz Gollob.


Nie można jednak wykluczyć, że w Toruniu zakontraktują jeszcze zawodnika z KSM 2,50, który mógłby zająć miejsce piątego seniora w ekipie. W mediach pojawiły się ostatnio informacje, że trzecia drużyna ubiegłego sezonu jest zainteresowana pozyskaniem Kamila Brzozowskiego. W Unibaksie póki co nie potwierdzają tych doniesień. - Brzozowski ma zostać naszym żużlowcem? A to mnie pan zaskoczył tym pytaniem. Nic nie wiem, że mamy zakontraktować tego zawodnika. Pierwszy raz o tym słyszę. Wszelkie prasowe informacje na ten temat to póki co spekulacje - powiedział nam Jan Ząbik, trener "Aniołów".

Przypomnijmy skład Unibaksu na sezon 2013: seniorzy - Chris Holder, Ryan Sullivan, Darcy Ward, Adrian Miedziński, Tomasz Gollob; juniorzy - Emil Pulczyński, Kamil Pulczyński, Oskar Gollob, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Piernikowski, Bartosz Pietrykowski, Łukasz Przedpełski, Paweł Przedpełski, Patryk Rumiński.

Żużel na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Tylko dla fanów speedway'a! Kliknij i polub nas.

Sławomir Kryjom: Na jazdę w Unibaxie w tym roku trzeba będzie sobie zasłużyć

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL