Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kamil Brzozowski zawodnikiem Unibaksu Toruń

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
Unibax Toruń pozyskał kolejnego zawodnika. Kontraktem na sezon 2013 związał się z zespołem Aniołów były żużlowiec Wybrzeża Gdańsk, Kamil Brzozowski.

"Brzózka" jest wychowankiem Stali Gorzów. W swojej karierze bronił ponadto barw GTŻ-u Grudziądz i wspomnianego już klubu z Gdańska.

W minionym sezonie wystąpił na torach Enea Ekstraligi w siedmiu spotkaniach Lotosu Wybrzeża. Średnio na bieg zdobywał 0,545 punktu. Jego KSM dla najwyższej klasy rozgrywkowej równy będzie 2,50.

O zainteresowaniu torunian Brzozowskim mówiło się od kilku dni. Przypomnijmy, że trener Jan Ząbik jeszcze we wtorek dementował tę informację. Żużlowiec, dzięki niskiemu KSM-owi, będzie mógł zająć miejsce przeznaczone dla piątego seniora.

Składy zespołów Enea Ekstraligi w sezonie 2013

Unibax Toruń chce pieniędzy od swoich zawodników?

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (42):

 • idek1702 Zgłoś
  Co do Brzozowskiego to przed sezonem trudno określić jego miejsce w zespole. Wreszcie pokazała się ,,przedstartowa,, tabela z ustawieniem drużyn na sezon 2013.Teraz prawidłowo w/g tzw.
  Czytaj całość
  zasług posezonowych: mistrz,wicemistrz,drugi wice lub jak kto woli brązowy medalista.No i oczywiście zespół awansujący Start,teraz wystarczy spojrzeć na tabelę i wiadomo jak zakończyli sezon,inaczej mówiąc kto jest kto.
  • Florecki Zgłoś
   Po co męczyć bułę z Brzozowskim? Lepsi by byli Czerwiński lub Ząbik. Ale najlepsi jacyś juniorzy z KSM 2,50.
   • yoyo Zgłoś
    Jak dla mnie klapa. Toruń powinien powinien puścić do składu juniora z ksm 2,50 i dać mu chociaż ten jeden - dwa biegi w meczu odjechać. Po drugie, w przypadku toruńskiego juniora jest
    Czytaj całość
    pewność że chociaż wyjedzie stanie pod taśmą, a poprzedni sezon pokazuje że u Brzozowskiego pod tym względem różnie może być.
    Wszystkie komentarze (42)

    Komentarze (42)

    ×
     Wszystkie komentarze (42)
     PRZEJDŹ NA WP.PL