Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Władysław Komarnicki: Kibice nie znoszą dream teamów

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Honorowy prezes gorzowskiej Stali - Władysław Komarnicki jest zdania, że tegoroczne rozgrywki ENEA Speedway Ekstraligi będą niezwykle wyrównane.

Władysław Komarnicki nie ukrywa, że był i nadal jest za limitem KSM. Przepis ten zostanie jednak zlikwidowany w przyszłym roku. To przede wszystkim poprzez górny próg KSM, który wynosi 40, byliśmy świadkami tak licznych i spektakularnych transferów podczas tegorocznej przerwy zimowej. Czy podobna ilość ruchów kadrowych będzie miała miejsce przed sezonem 2014, przed którym zniesiony zostanie zapis o Kalkulowanej Średniej Meczowej?

- Myślę, że będzie spokój. Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem KSM-u. Zobaczmy jak KSM pięknie wyregulował budżety, które są oszczędniejsze i to jest do udowodnienia, bo rozmawiałem z wieloma prezesami i oni to potwierdzają. Po drugie, kibice nie znoszą dream teamów, które przyjeżdżają i "robią" 60:30 - tłumaczy Władysław Komarnicki.

Honorowy prezes żółto-niebieskich uważa, że rok 2013 będzie dobrym rokiem dla polskiego żużla - Myślę, że to będzie dobry rok, bo nie będzie takich znaczących dream teamów. Będą bardzo wyrównane mecze. Tak wyrównanej ligi jeszcze nie było - powiedział na koniec Komarnicki.

Źródło: Radio Gorzów

Krzysztof Kasprzak nowym kapitanem Stali

na Facebooku.

Komentarze (81):

Wszystkie komentarze (81)

Komentarze (81)

    Wszystkie komentarze (81)
    PRZEJDŹ NA WP.PL