Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piotr Świst oficjalnie podpisał kontrakt w Pile. Victoria ma nowego sponsora

Robert Szłapak
Robert Szłapak
W czwartek Piotr Świst oficjalnie przedłużył kontrakt z Victorią Piła. Ponadto umową sponsorską z pilskim zespołem związała się niemiecka firma budowlana.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Podpisanie kontraktu Piotra Śwista z Victorią Piła było kwestią czasu. Obie strony doszły do porozumienia już w listopadzie. - Wstępną umowę z Piotrem Świstem, w której były także określone warunki finansowe, podpisaliśmy już ponad dwa miesiące temu, dlatego nie spieszyliśmy się z oficjalnym dopięciem kontraktu - powiedział prezes Victorii, Tomasz Soter.

W sezonie 2013 "Twisty" będzie legitymował się najwyższą kalkulowaną średnią meczową w II lidze - 9,30. Prezes Soter ma nadzieję, że lider Victorii równie dobre wyniki będzie osiągał w tym roku. - Bez wątpienia Piotr Świst jest cały czas bardzo dobrym zawodnikiem i w prawie każdym spotkaniu zdobywał dwucyfrowe wyniki. Mamy nadzieję, że utrzyma wysoką formę i pomoże nam wygrywać mecze nie tylko na własnym torze.

Razem z Piotrem Świstem do Piły przyszedł jego podopieczny - Steven Mauer. Sternik Victorii zapewnia, że to nie ostatni transfer. - Steven chce jeździć, ma dobry sprzęt i czeka go sporo nauki. Jest młodym zawodnikiem i z pewnością będzie się rozwijał, jednak by ewentualnie wskoczyć do składu musi być lepszy od naszych obecnych zawodników. Oczywiście nie ma mowy o gwarancji startów. W przyszłym tygodniu podpiszemy kontrakt z jeszcze jednym seniorem, a także chcemy zakończyć kompletowanie juniorów.

Na początku tygodnia Victoria podpisała umowę sponsorską z niemiecką firmą Mauer-Hauser, która dotyczy reklamy na stadionie. - Jest to duża niemiecka firma zajmująca się m.in. budową domów, garaży, czy wykańczaniem wnętrz. Umowa dotyczy reklamy na murawie stadionu, w programie i na plastronach żużlowców. Jestem przekonany, że przyniesie obustronne korzyści i będzie się z każdym rokiem rozwijała, choć już dziś firma Mauer-Hauser staje się jednym z kluczowych sponsorów naszej drużyny - zakończył prezes Victorii, Tomasz Soter.

na Facebooku.

Komentarze (30):

 • kroki Zgłoś
  1.Piła 2 Wanda 3 ROW 4 OPOLE 5 KROSNO 6 MIR
  • jw-3 Zgłoś
   Myślę, że tej mamony niema i nie będzie ,bo skąd?Dlatego wklejam wypowiedź, którą przeczytałem na forom strony Victorii, cytuję"......Ten czas sukcesów, z Hansem, Rafałem ,
   Czytaj całość
   młodziutkim Hampelkiem, i wieloma innymi, na trwałe wpisał się w naszych sercach i pozostanie na zawsze. Kochamy zwyciężać, i o sukcesach długo pamiętamy. ALE … jest obiektywna rzeczywistość, na którą z bólem musimy spojrzeć. Śledząc historię naszej Polonii, to niezłym sukcesem było by wejście do I Ligi i utrzymanie się tam przez dłuższy czas w górnej połowie. Wybijmy sobie z głów e-Ligę, jeśli nawet kiedyś się zdarzy, to jako epizod, a nie stała obecność. Nadmiernym optymistom chciałbym uświadomić, że żużel to bardzo kosztowny sport, w utrzymaniu którego kibice partycypują w granicach 10-30%, reszta to miasto(szkółka) i sponsorzy. Sponsorzy wydają swoje pieniądze na reklamę. A w Pile kto i co będzie reklamował, jak wszystko wyprzedano i zlikwidowano. Reklamować możemy lasy i ładną okolicę, bo na pewno świeżego powietrza już niestety nie.Reasumując, cieszmy się Victorią, która w maksymalnym stopniu utożsamia się z Polonią i absolutnie od korzeni się nie odcina. Awans, niezależnie kiedy nastąpi, będzie wspaniałą okazje do wprowadzenia podwójnej nazwy Victoria- Polonia Piła-, i nasza Polonia odnowiona, odświeżona , w parze z Victorią- naszą, kibiców Victorią, postawią sobie nowe , oby realne cele.
   • Hrabia Kaczula Zgłoś
    "Lubię wódkę" -No trochę mnie uspokoiłeś :)To może pierwszy komentarz odnośnie typowania(żeby coś się działo:)).Faktycznie Wanda wydaje się mieć na tą chwilę najmocniejszy
    Czytaj całość
    skład i chodź od lat im kibicuje ,to jak znam życie coś tam jak zawsze nie "przygra".Stawiam na brak sieczki w drugiej części sezonu.A MIR będzie ostatni,bo nie widzę tam ciekawego nazwiska :))).pozdrawiam
    Wszystkie komentarze (30)

    Komentarze (30)

     Wszystkie komentarze (30)
     PRZEJDŹ NA WP.PL