Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wpłynął wniosek o upadłość GKS Wybrzeże S.A.

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Do sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości GKS Wybrzeże S.A. Złożyła go firma windykacyjna, która wykupiła należności Piotra Świderskiego.

Portal SportoweFakty.pl już 23 stycznia informował o możliwym złożeniu wniosku. Jednak wtedy żadnej wiadomości w tej sprawie nie otrzymały władze zespołu. Natomiast 30 stycznia sąd powiadomił klub o tym fakcie, a gdańszczanie mieli 7 dni na złożenie odpowiedzi. - Nasi prawnicy wysłali pismo zwracając się o oddalenie wniosku. Będziemy starali się dowieść, że ta umowa jest nieważna, gdyż Piotr Świderski podpisując ją zataił swój faktyczny stan zdrowia ze szkodą dla klubu - powiedział Robert Terlecki dla portalu trojmiasto.pl.

Chodzi o 375 tysięcy zaległości wobec zawodnika. - Nie kwestionujemy pieniędzy, które w ramach umowy wywalczył na torze. Chodzi o sumę, którą otrzymał na przygotowanie do sezonu - poinformował prezes gdańskiego klubu.

Spór pomiędzy żużlowcem a zespołem znad morza ma rozstrzygnąć Trybunał Polskiego Związku Motorowego. Gdańszczanie wpłacili już 17 tysięcy kaucji, a domagają się także od zawodnika zwrotu 200 tysięcy złotych.

Źródło: trojmiasto.pl

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (99):

 • Pucio Zgłoś
  Przedstaw swój pogląd albo zacznij komuś coś tłumaczyć i już idzie spina... taaaaa klasyka internetu, jack232 do zobaczenia w gdańsku na meczu, bo wątpie, że w Grudziądzu Cie
  Czytaj całość
  dzieciaku zobacze. Wąchaj dalej....
  • machujski Zgłoś
   Firma windykacyjna to nie frajerzy kupujący byle co. Oni dobrze wiedzą co kupują. Świderski też dobrze wie co sprzedaje , bo sprzedawał już długi Rybnika. A komornik przyjdzie po wyroku
   Czytaj całość
   do klubu i zabierze maszynę startową, to na chorągiewkę łosie pojeździcie. O tym kto będzie wygranym zdecyduje sąd, a nie wy nie umiejący pisać bez błędów. Za naukę się brać i nie wyręczać sądu!!! Do szkoły marsz nieuki i słowniki kupować ortograficzne zamiast tu byki walić.
   • SJ Zgłoś
    bART_GKSTeraz nasuwaja sie slowa piosnki Lady Pank /parafrazujac/Zostawcie GKSika..., nie wyciagajcie go...Polemizowalismy kilka dni temu :D
    Wszystkie komentarze (99)

    Komentarze (99)

    ×
     Wszystkie komentarze (99)
     PRZEJDŹ NA WP.PL