Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bojarski i Trzensiok jako goście w ŻKS ROW Rybnik

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Łukasz Bojarski i Mike Trzensiok będą na zasadach gościa reprezentować barwy ŻKS ROW Rybnik. Obaj zawodnicy znajdują się w kadrze Betardu Sparty Wrocław.

Młodzieżowcy wrocławskiej drużyny będą startować w ŻKS Rybnik nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale także w rywalizacji o Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwo Polski. Bojarski w ubiegłym roku występował w Kolejarzu Opole, a Trzensiok zdał licencję jako zawodnik klubu z Dolnego Śląska.

Wiadomo także, że plastronu rybnickiego zespołu nie założy Mateusz Domański. - Jeszcze w ubiegłym roku sam rozmawiałem z Mateuszem na temat powrotu do tego sportu. Wierzyłem, że ten zawodnik pod opieką odpowiedniego szkoleniowca jest w stanie się odbudować i pokazać, że zbyt szybko został skreślony. Jego decyzja jest dla mnie ogromnym rozczarowaniem. Na dodatek decyzja podjęta w połowie lutego, kiedy możliwości kontraktowania zawodników są bardzo mocno ograniczone. Trochę to niepoważne - przyznał Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW Rybnik.

W kadrze juniorskiej rybnickiego klubu znajduje się także Kacper Woryna.

Rybniczanie sezon 2013 zainaugurują wyjazdowym pojedynkiem z KSM Krosno.

Źródło: zksrow.rybnik.com.pl

na Facebooku.

Komentarze (27):

 • -K- Zgłoś
  Wanda glownie przegrala przez Pysznego i Miturskiego a oni juniorami nie sa. Na juniorce szlo im niezle.
  • Ares Zgłoś
   Gdyby nie te miernoty z zrządu drozd i znawca szulc to Trzensiok mógł być zawodnikiem Opolskim
   • rotrax Zgłoś
    Przecież w zeszłym roku w play-off musiał jeździć Piecha. Bubel już nie mógł. A Kraków, który był mocny w rundzie zasadniczej, musiał zamiast niezłych "gości" wystawić
    Czytaj całość
    nieopieżonych juniorów i między innymi dlatego przegrał dwa razy z Opolem, z którym w rundzie zasadniczej wygrywał korzystając z "gościa" Fajfera. Naprawdę nie pamiętasz?
    Wszystkie komentarze (27)

    Komentarze (27)

     Wszystkie komentarze (27)
     PRZEJDŹ NA WP.PL