Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Antonio Lindbaeck: Jestem gotowy na starty w ekstralidze

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
W minionym sezonie Antonio Lindbaeck przyczynił się do awansu gnieźnieńskiego klubu do Speedway ENEA Ekstraligi. Reprezentant Szwecji liczy, że w nadchodzących rozgrywkach będzie liderem Orłów.

"Toninio" wierzy, że regularne starty w ekstralidze zwiększą jego szanse na walkę o najwyższe cele w cyklu Grand Prix.

- Jeśli chcę być mistrzem świata, muszę startować w najlepszej lidze. W poprzednim sezonie wszystko układało się po mojej myśli i czuję, że zmierzam w dobrym kierunku. Moim celem na nowy sezon było zostanie w dotychczasowych klubach. Chcę polepszyć swoje rezultaty i jestem gotowy na polską ekstraligę. Cieszę się, że nie musiałem zmieniać swoich pracodawców, bo w Szwecji nadal będę jeździł dla Indianerny - powiedział na łamach speedwaygp.com Antonio Lindbaeck.

W sezonie 2013, dla żużlowca urodzonego w Brazylii najważniejsze będą starty światowym czempionacie. - Liczę na to, że będę jednym z liderów swoich drużyn, ale znacznie więcej energii włożę w starty w cyklu Grand Prix - dodał na koniec Lindbaeck.

Źródło: speedwaygp.com

Czy Antonio Lindbaeck pozytywnie zaskoczy w tegorocznej edycji cyklu GP?Czy Antonio Lindbaeck pozytywnie zaskoczy w tegorocznej edycji cyklu GP?

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL