Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Chris Holder: Jedynka na plastronie to tylko numer

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Triumfator zeszłorocznego cyklu GP - Chris Holder stara się nie przejmować wywieraną presją. Australijczyk twierdzi, że wywalczone w ubiegłym roku złoto zaprocentuje w sezonie 2013.

"Chrispy" nie odczuwa presji w związku z tym, że w tegorocznym cyklu Grand Prix będzie startował z jedynką na plastronie. - To tylko numer. Oczywiście presja w nowym sezonie będzie wysoka, ale ja się nią w ogóle nie przejmuję. W Auckland zaczynam od zera i nie obchodzi mnie to, czego dokonałem przed rokiem. Zobaczymy co przyniesie przyszłość - powiedział na swojej stronie internetowej indywidualny mistrz świata z sezonu 2012.

Z pewnością pozostali zawodnicy światowej czempionatu podejdą do biegów z udziałem Chrisa Holdera zgodnie z zasadą "bij mistrza". - Na pewno z dumą założę plastron z jedynką. Zdaję sobie sprawę, że wszyscy będą chcieli mnie pokonać, ale to normalne. W poprzednich latach to ja robiłem wszystko, by zostawić w pokonanym polu mistrza. W nowym sezonie wiele się będzie działo i już nie mogę się doczekać startu turnieju - kontynuuje reprezentant Australii.

Chris Holder uważa, że wywalczony przed rokiem tytuł zaprocentuje w nadchodzącym sezonie. - Po tym jak triumfowałeś w cyklu, twoja pewność siebie jest znacznie większa. Wygrałeś cały turniej i doskonale zdajesz sobie sprawę co trzeba zrobić, by tego dokonać. Myślę, że wyjdzie mi to tylko na dobre - zakończył.

Źródło: chrisholderracing.com

Chris Holder nie przejmuje się presją i zrobi wszystko by obronić mistrzowski tytułChris Holder nie przejmuje się presją i zrobi wszystko by obronić mistrzowski tytuł

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL