Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Falubaz z nowym sponsorem tytularnym!

Dawid Borek
Dawid Borek
Znany jest już nowy sponsor tytularny drużyny z Winnego Grodu. Zielonogórzanie co najmniej przez najbliższe dwa sezony będą startowali pod nazwą Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Przez ostatnie dwa lata w nazwie zielonogórskiego klubu znajdowała się firma SPAR. Umowa z tym sponsorem tytularnym zakończyła się z końcem 2015 roku. Od najbliższego sezonu zespół z południa województwa lubuskiego wystartuje z nowym sponsorem tytularnym w nazwie.

Włodarze Falubazu Zielona Góra doszli do porozumienia z firmą Ekantor.pl i w latach 2016 i 2017 zielonogórzanie będą rywalizowali pod nazwą Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Ekantor.pl to internetowy kantor wymiany walut, którego właściciele z żużlem związani są od lat. -Możemy się cieszyć nie tylko licencją na nowy sezon, wzmocnieniem składu, ale również nowym, bardzo ważnym partnerem, jakim jest Ekantor.pl. Dla nas to nie tylko sponsor, to nasi przyjaciele - powiedział Zdzisław Tymczyszyn, prezes zielonogórskiego klubu.

Zielonogórska drużyna to potęga nie tylko sportowa, ale również marketingowa. Jesteśmy dumni, że w wyniku szybkiego rozwoju firmy Ekantor.pl możemy objąć klub sponsoringiem tytularnym - dodał Dyrektor Zarządzający Ekantor.pl, Kamil Miłkowski.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (42):

Wszystkie komentarze (42)

Komentarze (42)

×
    Wszystkie komentarze (42)
    PRZEJDŹ NA WP.PL