Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Komarnicki o meczu w Tarnowie: Stal powstała z kolan!

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Ekspert SportoweFakty.pl i były prezes Stali Gorzów jest zaskoczony zwycięstwem gorzowian z Unią Tarnów. Jego zdaniem, nad Gorzowem zaświeciło słońce.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
- Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Sam zakładałem, że w tym meczu Stal powinna przegrać. Wygrała i jestem tym mile zaskoczony. Aż żal pomyśleć, co byłoby, gdybyśmy nie przegrali w tak frajerski sposób z PGE Marmą i Unią Leszno. Porażki stały się jednak faktem i choć dwa punkty poprawiają sytuację Stali, to nadal nie jest ona najlepsza - powiedział dla SportoweFakty.pl Władysław Komarnicki.

Stal Gorzów do zwycięstwa poprowadzili Niels Kristian Iversen i Krzysztof Kasprzak. Zdaniem byłego prezesa gorzowskiego klubu, ojcem zwycięstwa jest Linus Sundstroem. - Ten młody Szwed wygrał nam dzisiaj mecz. Jednocześnie mam petycję! Trzeba wyrzucić Gapińskiego! Przecież ten zawodnik nic nie jedzie. Tak doświadczony żużlowiec zdobywa pięć punktów, podczas gdy młody Szwed przywozi siedem. Proporcje powinny być odwrotne. Ale co się dziwić? Słyszę, że Gapiński nie prowadzi się najlepiej. Tak samo jest z Hlibem. Jest stanowczo za gruby. Brakuje nam cały czas trzeciego lidera. Dzisiaj liderami byli Iversen i Kasprzak. Brakuje Nermarka. On ma być trzecią siłą napędową - dodał Komarnicki.

Wygrana Stali poprawiła jej sytuację w tabeli, ale gorzowianie nadal pozostaną w strefie spadkowej. Mają już za sobą dwie porażki na własnym torze. Czy podniosą się z kolan? - W pewnym sensie wstaliśmy z kolan już dzisiaj. Nadal jednak trzeba walczyć o punkty, bo początek sezonu mamy nieudany. Trzeba wyciągnąć wnioski z dotychczasowych spotkań i podziękować zawodnikom, którzy zawodzą w zespole Stali - zakończył Władysław Komarnicki.

na Facebooku.

Komentarze (106):

 • pyra69 Zgłoś
  Panie Prezesie, to nie jest honorowa wypowiedź jakiej należałoby się spodziewać od "Honorowego Prezesa". Proponuję zrzec się tytułu i zająć się grą w bilarda.
  • TYTUS Zgłoś
   a Ja tam lubie Wladka, kabaret i nic wiecej powinien zostac maskotka druzyny!Q!
   • bydgoska polonia Zgłoś
    powinien trzymać jezyk za zębami... jakby zawodnicy mogli coś do pana mówić to by wyzwali od frajerów, debilów oraz jeśli o hlba to on już dużo schudł jak słyszałem ma chłopak
    Czytaj całość
    ambicje więc nie wiem o co panu chodzi tak samo z gapińskim jeździ chłopak po operacji tak samo jeździł w polonii bydgoszcz zdobywał 4- 9 pkt. i to wystarczyło . niech pan pomyśli zanim coś powie . takie wyzwiska to prowadzą do najgorszego że zawodnicy jak sie dowiedzą to napewno pana oleją i przeztaną jeździć dla pana zespołu i najprawdopodobniej bedzie likwidacja klubu ...
    Wszystkie komentarze (106)

    Komentarze (106)

    ×
     Wszystkie komentarze (106)
     PRZEJDŹ NA WP.PL