Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gwiazdy V kolejki ENEA Ekstraligi

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Dla kilku zawodników, którzy w V kolejce Ekstraligi byli liderami swoich drużyn zabrakło miejsca w naszej siódemce kolejki. Portal SportoweFakty.pl przygotował zestawienie Gwiazd tej rundy zmagań.

Gwiazdy kolejki to zestawienie, w którym wybieramy najlepszych żużlowców w danej rundzie spotkań bez względu na obowiązujący KSM. Do tego grona trafiają żużlowcy, którzy rzeczywiście byli najlepsi w danej kolejce i mieli największy wkład w osiągnięcia swoich drużyn. Obecny sezon jest przejściowy, bowiem zgodnie z regulaminowymi zmianami w przyszłym roku w rozgrywkach ligowych nie będzie obowiązywał KSM.

1. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów, KSM 9,58) - 14 (3,3,3,3,2)

Niels Kristian Iversen walnie przyczynił się do zwycięstwa Stali Gorzów w meczu w TarnowieNiels Kristian Iversen walnie przyczynił się do zwycięstwa Stali Gorzów w meczu w Tarnowie
Stal Gorzów w niedzielę odniosła niespodziewane zwycięstwo w Tarnowie, a najlepszym zawodnikiem gorzowian był właśnie Iversen. Duńczyk wywalczył 14 punktów, a jedynym zawodnikiem, który zdołał go pokonać był Janusz Kołodziej. Dla Stali było to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w ENEA Ekstralidze.

- W tym sporcie wszystko jest możliwe. Jechaliśmy do Tarnowa z takim właśnie nastawieniem. Tarnowianie byli w lepszej sytuacji, ponieważ wygrali na swoim torze już jeden mecz i wydawało się, że to może być ich atut. Tor był dobrze przygotowany i sprzyjał walce. Było na nim sporo mijanek, co mogło podobać się kibicom - przyznał Iversen.

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL