Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Menedżer Speedway Wandy: Nie będzie już takiej wpadki

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
W niedzielę żużlowcy Speedway Wandy Instal Kraków wysoko przegrali z Kolejarzem Opole. Te dwa zespoły wymieniane były jako najwięksi faworyci rozgrywek II ligi.

Po tym meczu krakowscy zawodnicy zostali mocno skrytykowani przez kibiców. - Nie będzie już takiej wpadki. Mamy świadomość, że przegraliśmy w fatalnym stylu i wszyscy zawodnicy od poniedziałku pracują nad tym, aby poprawić swoją jazdę - przyznał Michał Finfa w rozmowie z Dziennikiem Polskim.

- Jestem rozczarowany postawą zawodników. Oni wiedzą, co zarząd myśli o tym. Wnioski zostały wyciągnięte i w następnym spotkaniu powinno być lepiej - powiedział Paweł Sadzikowski, prezes krakowskiego klubu. -  Awans to efekt całego sezonu, a za nami dopiero trzy mecze. Przed rokiem też słabiej zaczęliśmy, dopiero później zespół się rozkręcał. Dajmy zawodnikom dostroić motocykle, pokazać, że zasługują na miejsce w składzie - dodał.

W najbliższą niedzielę drużyna Speedway Wandy Instal Kraków zmierzy się na własnym torze z ŻKS ROW Rybnik.

Źródło: Dziennik Polski

na Facebooku.

Komentarze (7):

 • KibicZOPOLA Zgłoś
  Pierwszy remis? :)32pkt dla Krakowa to jednak przesada-jak typuje jeden z gości na forum :) Hahh...Więcej zdobyli w Opolu, a w połowie zawodów wypadł im Allen. W moim przekonaniu Rybnik
  Czytaj całość
  (który nawiasem mówiąc bardzo lubię) nie wygra żadnego wyjazdowego meczu. 1. Ma dziurę w składzie, która będzie widoczna na wyjazdach.2. Poza Człowem brakuje liderów, którzy przywiozą "trójki" na wyjedzie. Chromik i Bridger na obcym torze wypadną gorzej niż North-Pecyna-Świst, Fierlej-Vissing czy Allen-Hansen. Zreszta: Każdemu będzie trudno wygrać na wyjezdzie. Obstawiam, że może tego dokonać Kolejarz i Piła (jak załata drugą linię)
  • Wandal Zgłoś
   Jeśli w końcu odbędzie się jakiś konkretny trening na naszym torze a zawodnicy zechcą przyjechać to raczej z Rybnikiem wygramy.
   • speedway33 Zgłoś
    ahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahaah :D
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL