Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Typy ekspertów na spotkanie składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Lechma Start Gniezno

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W czwartek w Bydgoszczy dojdzie do rywalizacji składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz z Lechmą Start Gniezno. Jakie rozstrzygnięcia tego meczu przewidują eksperci portalu SportoweFakty.pl?

Władysław Komarnicki: 46:44 dla składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz

Bardzo trudny mecz do oceny. Jeżeli juniorzy Polonii zdobędą tyle punktów z bonusami co w meczu ze Stalą Gorzów, to zapowiada się na zdecydowaną wygraną gospodarzy. Nie sądzę, że oni pojadą tak słabo jak w meczu z Unibaksem Toruń. Uważam, że większe szanse w tym meczu mają jednak gospodarze.

Zawsze uważałem, że te drużyny są głównym kandydatem do spadku i nie zmieniam zdania. W czwartek dojdzie właśnie do spotkania takich zespołów. Przegrana Stali Gorzów w Bydgoszczy była akurat wpadką. Na swoim poziomie w Bydgoszczy zaczął jeździć słynny bajkopisarz Hans Andersen i to widać. Kto oprócz Hancocka ma zdobywać w tym zespole punkty? Juniorzy są za młodzi, żeby brali na siebie aż taką odpowiedzialność.

Uważam jednak, że w Gnieźnie coś drgnęło po zmianie trenera i oni są teraz lepszym zespołem niż wcześniej. Wydaje mi się, że w pewnym sensie dostali nowego sportowego kopa. Zwycięstwo z Unibaksem odbyło się już przy obecności nowego trenera. W tym sporcie jest wiele dodatkowych czynników, które determinują sukces lub jego brak. Tak też jest w przypadku Gniezna. Sądzę, że zmiana trenera tchnęła nowego ducha w ten zespół.

na Facebooku.

Komentarze (32):

Wszystkie komentarze (32)

Komentarze (32)

×
    Wszystkie komentarze (32)
    PRZEJDŹ NA WP.PL