Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecze drużyn z I i II ligi uzależnione od el. IMŚ w St. Johann i rundy IMŚ na długim torze

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Spotkania ligowe w Łodzi i Pile mogą nie dojść do skutku jeśli na niedzielę przełożona zostanie runda el. do IMŚ w St. Johann. Mecz w Daugavpils jest uzależniony od rundy IMŚ na długim torze.

1. Jeżeli zawody: FIM Speedway WC GP QM Round 2 w St. Johann / Pongau nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 8 czerwca 2013 (sobota) i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 9 czerwca 2013 (niedziela), odwołane będą mecze:
DM I Ligi 10. runda: KŻ Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia
DM II Ligi 7. runda: KŻ Victoria Piła -SŻKS ROW Rybnik

2. Jeżeli zawody: FIM Long Track World Championship Final 1 w Forssa nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 8 czerwca 2013 (sobota) i ostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 9 czerwca 2013 (niedziela), odwołany będzie mecz:
DM I Ligi 10. runda: SK Lokomotive Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • MATT30 Zgłoś
  a nieCH NAS POCALUJA WEZMIEMY TYLKO KRAJOWCOW I NIECH SZE GOBIA
  • MATT30 Zgłoś
   A ja mam nadzieje ze bez wzgledu na to mecz w pile sie odbedzie.
   • ADASOS Zgłoś
    Po raz kolejny napiszę o tejże oczywistości. Kalendarz FIM-owski nie może być jednym wielkim burdelem, zawody rozpie....czone na wszystkie możliwe soboty i niedziele.Panie Witkowski
    Czytaj całość
    i spólka - mądrzycie się,że tylko wy wiecie jak poradzić sobie z polskim"piekiełkiem".Ja proponuję - weżcie się w garść i pokażcie siłę tam gdzie z WAMI niemal nikt się nie liczy, tz. w komisjach fimowskich.Chodzi głównie o to by uporządkować kalendarz imprez międzynarodowych w taki sposób aby były wekendy na zaw. międzynarodowe i takie , gdzie federacje mogły by swobodnie organizować swoje zawody- w tym wypadku chodzi mi o polskie ligi.Te wszystkie bardziej lub mniej potrzebne eliminacje i finały juniorskie można by rozegrać w ciągu max 10-11 wekendów. Trzeba tylko ruszyć głową.To UPOKARZAJĄCE,że najlepsza żużlowa liga musi przekładać zawody ze względu na jakieś eliminacje , w których ,o zgrozo nie jedzie żaden Polak.Czas i z tym zrobić porządek. Jest przepis o z/z, poza tym zawodników zagranicznych kluby mogą zatrudniać bez ograniczeń- dlaczego wiec przekładać mecze ze względu na nich?
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL