Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Władysław Komarnicki: To jest totalne frajerstwo!

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Honorowy prezes Stali Gorzów, Władysław Komarnicki, nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego klub nie zdobył bonusu w rewanżowym meczu ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Gospodarze wygrali rewanż 50:40.

Władysław Komarnicki podkreśla, że zdobycie punktu bonusowego było na wyciągnięcie ręki. - Osobiście uważam na gorąco, że nie można przegrywać bonusu tak, jak go przegraliśmy. Po prostu nie wolno. To takie frajerstwo, które rzadko się w sporcie spotyka. Przecież ten bonus mogliśmy załatwić sobie już w tym czternastym biegu. Jeżeli jednak w piętnastym biegu jadą sami liderzy, od których się oczekuje co najmniej remisu, to co ja mogę powiedzieć? To frajerstwo totalne - powiedział w rozmowie ze SportoweFakty.pl honorowy prezes Stali Gorzów.

Komarnicki uważa, że głównym winowajcą wysokiej porażki jestTomasz Gapiński, który przywiózł do mety tylko cztery punkty. - Jeżeli zawodnik o takim nazwisku jak Gapiński robi cztery punkty, to można tylko zapuścić zasłonę milczenia. Cóż tu można więcej powiedzieć. Tak doświadczony zawodnik przywozi kilka wymęczonych punktów. Ja nie mam pretensji do Hliba, bo wiadomo jaki to jest zawodnik, ale na litość boską... Gapiński, który został zakontraktowany do pierwszego składu naszej drużyny robi cztery punkty. No to trauma jest!

- Nie można wygrać meczu, jak jadą dwaj, trzej zawodnicy. Myślę, że gdyby był z nami nasz ambitny Szwed (Linus Sundstroem - przyp. red.), to byśmy inaczej ten mecz skończyli - podsumował Władysław Komarnicki.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

na Facebooku.

Komentarze (176):

 • Gerhard Malberg Zgłoś
  Wladek "zlote usta" jak zwykle w formie.Tylko ta forma na poziomie chlopca z lizakiem na forum internetowym.Zawodnika jak i innego czlowieka nie mozna ponizac.Tego Wladzio nie wie? Na nauki nie
  Czytaj całość
  jest nigdy za pozno wiec moze Wladzio kultury by liznal a nie tylko lody?
  • Wujek Zgłoś
   Nie no tych jego wypowiedzi to już się kur.. czytać nie da!!! Co za typ, pełna kompromitacja i zero szacunku dla drugiej osoby! Zapatrzony w siebie tylko ocenia innych i myśli że jest
   Czytaj całość
   zajebi... ??? I nie zdaje sobie chyba sprawy jak go ludzie odbierają ? całe szczęście że nie mamy takiego honorowego Prezesika we Wrocławiu :D Niech siedzi tam w tym Gorzowie i im siupe robi swoimi tekstami hahaha :)
   • 4wLewo Zgłoś
    Panie Komarnicki skoro cyt: [quote]Jeżeli zawodnik o takim nazwisku jak Gapiński robi cztery punkty, to można tylko zapuścić zasłonę milczenia"[/quote] Proponuję aby pan przykrył się
    Czytaj całość
    tą zasłoną i ZAMILKŁ
    Wszystkie komentarze (176)

    Komentarze (176)

    ×
     Wszystkie komentarze (176)
     PRZEJDŹ NA WP.PL