Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Andriej Kudriaszow wykluczony z czterech kolejnych meczów!

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
GKSŻ nałożyła na Andrieja Kudriaszowa karę w postaci wykluczenia z czterech kolejnych meczów o DM I ligi. Wszystko za sprawą niesportowego zachowania Rosjanina podczas meczu ligowego w Lublinie.

Uzasadnienie GKSŻ:

"Zawodnik Andriej Kudriaszow w 14. biegu meczu o DM I ligi 3. Rundy pomiędzy drużynami Lubelski Węgiel KMŻ Lublin a ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia zajmując ostatnią pozycję, nieatakowany przez innego zawodnika zanotował upadek, po którym nie podnosił się z toru powodując przerwanie biegu. Sędzia zawodów zakwalifikował zdarzenie, jako wymuszenie przerwania biegu ze względu na niekorzystny dla drużyny Andrieja Kudriaszowa przebieg i przyznał mu czerwoną kartkę. GKSŻ po zapoznaniu się z całokształtem okoliczności sprawy, dokumentacją zawodów oraz zapisem audiowizualnym spotkania, podzieliła ocenę sędziego zawodów oraz zakwalifikowała zachowanie zawodnika jako niesportowe, przez co zasadne jest wyciągnięcie wobec niego odpowiedzialności dyscyplinarnej w oparciu o art. 319 pkt 8 RSŻ."

Rosjanin będzie musiał pauzować przez cztery kolejne mecze Lubelskiego Węgla KMŻ.

O sprawie zobacz również:

na Facebooku.

Komentarze (95):

 • tommi_l Zgłoś
  Spoko, Widera oznajmił że Kudriaszow mieszka z jego dziewczyną. HAHAHA. I nie ma co szukać w domu. Andriej nie martw się kobiety nie są takie zawistne. A wręcz głodne seksu. Odbijesz
  Czytaj całość
  sobie przy najbliższej okazji, na 100%, 7 Lipca. Tylko trenuj obyś formy nie stracił. Udowodnij jak świetnie się kładziesz.
  • Wladcy Wlasnego Parkietu Zgłoś
   Cwaniactwo włodarzy z Lublina spowodowało tak wysoka karę,trzeba było nie mœwić,że kare finansowa pokryje klub,a w przyszłym meczu Kudriaszow I tak by nie jechał.To zapewne wkurzyło
   Czytaj całość
   GKSŻ.
   • boria1972 Zgłoś
    Krystian Pieszczek za podobną sytuacje nie dostał nawet żółtej kartki... i nikt nie pisał o niesportowym zachowaniu dlaczego a no dlatego że działacze KMŻ nie robili zadymy w Gdańsku.
    Czytaj całość
    Czego nie można powiedzieć o działaczach z Ostrovii...http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16289
    Wszystkie komentarze (95)

    Komentarze (95)

    ×
     Wszystkie komentarze (95)
     PRZEJDŹ NA WP.PL