Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmora dla SportoweFakty.pl: Odpowiedzialność na Zmarzliku większa niż zwykle

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kontuzja Linusa Sundstroema mocno komplikuje sytuację Stali Gorzów przed najbliższymi spotkaniami. - Musieliśmy podjąć trudne i odważne decyzje - mówi Ireneusz Maciej Zmora.

- Kontuzja Linusa bardzo skomplikowała naszą sytuację i przygotowania do dwóch najbliższych meczów. Musieliśmy w związku z tym podjąć trudne i odważne decyzje. Mam również świadomość, że wiąże się to z ryzykiem. Duża większa odpowiedzialność niż zwykle spocznie na barkach Bartka Zmarzlika, który w niedzielę po raz pierwszy w swoim życiu wystąpi na pozycji seniora - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Ireneusz Maciej Zmora. 

W związku z tym, że Bartosz Zmarzlik pojedzie w spotkaniu z Dospelem Włókniarzem jako senior, wiele zależeć będzie także od dwójki zawodników Stali, którzy w tym meczu będą pełnić rolę młodzieżowców. - Wiele będzie zależeć od Adriana Cyfera i Łukasza Cyrana. Oni będą musieli dźwignąć ciężar walki z juniorami z Częstochowy - wyjaśnia Zmora.

Gorzowianie cały czas nie mogą korzystać z usług Daniel Nermarka. Teraz do grona kontuzjowanych żużlowców po meczu w Częstochowie dołączył Linus Sundstroem. W związku z tym Stali będzie trudno nie tylko w najbliższym spotkaniu. - Widoki na powrót Nermarka są takie same jak w przypadku Sundstroema. Ich powrót na tor zbiegnie się prawdopodobnie w czasie. Na pewno w obliczu tych wszystkich problemów nie zmieniamy jednak swojego celu. W dalszym ciągu chcemy walczyć o pełną pulę. Po kontuzji Linusa i w obliczu braku Daniela jest to zadanie o wiele trudniejsze niż to mogło się wydawać jeszcze w poniedziałek - tłumaczy prezes Stali Gorzów. 

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

W rewanżowym meczu z Włókniarzem bardzo wiele będzie zależeć od postawy Bartosza Zmarzlika, który wystartuje z pozycji senioraW rewanżowym meczu z Włókniarzem bardzo wiele będzie zależeć od postawy Bartosza Zmarzlika, który wystartuje z pozycji seniora


Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (45):

 • Dawid-KSSG Zgłoś
  "Widoki na powrót Nermarka są takie same jak w przypadku Sundstroema. Ich powrót na tor zbiegnie się prawdopodobnie w czasie."- co on pieprzy Linus wróci najpóźniej za 3 tyg. a
  Czytaj całość
  Nermarknajwcześniej za 8 tyg.
  • Marcin93 Zgłoś
   bedzie dobrze...
   • Petrus Zgłoś
    Żebyśmy w niedzielę wieczorem mieli 14 punktów w tabeli,punktować musi każdy.Nic nam nie da komplet Iversena i 12-13 punktów Kasprzaka,jeżeli Hlib,Gapa,Cyfer i Cyran odwalą
    Czytaj całość
    cieniznę.Musza być zdeterminowani jak w meczu derbowym.W Czewie Linus zrobił tylko 4 punkty i dojechaliśmy do 42 punktów.W przypadku Cyfera i Gapy musi być tylko lepiej.Hlib i Cyran też na pewno coś dorzucą.Łaguta w Gorzowie 14 punktów raczej nie zrobi.Oby tylko w sobotę w GP nikt nie załapał kontuzji.Uważam,że wystawienie Zmarzlika pod 10 to błąd.Zawsze na juniorce to jeden bieg więcej.Żeby to nie zadecydowało o braku bonusa dla Stali.
    Wszystkie komentarze (45)

    Komentarze (45)

     Wszystkie komentarze (45)
     PRZEJDŹ NA WP.PL