WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Tomasz Jędrzejak

Do Gorican zjeżdżają pierwsi zawodnicy. Tomasz Jędrzejak już po premierowym treningu (wideo)

Kamil Tecław
Kamil Tecław
Sprzyjające warunki atmosferyczne w Chorwacji sprawiają, że do Gorican zjeżdżają pierwsi zawodnicy w celu odbycia treningów. W czwartek na Millenium Stadium swoje premierowe jazdy zaliczył Tomasz Jędrzejak.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Jako pierwszy nawierzchnię w Goričan przetestował w poniedziałek gospodarz - Jurica Pavlic. W chorwackiej miejscowości tor co roku jest stosunkowo szybko przygotowany do pierwszych treningów po zimowej przerwie i gości wielu żużlowców głodnych jazdy po zimowej przerwie.

W czwartek na obiekcie Millenium Stadium zjawił się Tomasz Jędrzejak. Reprezentant Betard Sparty Wrocław skorzystał ze sprzyjających warunków torowych w Chorwacji i zaliczył pierwszy w tym roku trening na żużlowym motocyklu. Krótki film z treningu popularnego "Ogóra" zamieściła na swoim Instagramie siostra Juricy Pavlica - Petra.

Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀Petra Pavlic (@petra__pavlic)

Niebawem w Gorican można się spodziewać dużego zjazdu zawodników głodnych jazdy po zimowej pauzie. Swój przyjazd zapowiedzieli m.in. Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak.


ZOBACZ WIDEO Marek Cieślak i Jarosław Hampel nie czytają wypowiedzi Roberta Dowhana. Tak jest lepiejCzy Tomasz Jędrzejak będzie w sezonie 2017 podstawowym zawodnikiem Betard Sparty Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL