Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejne zwycięstwo Unibaxu? - przed II rundą MDMP w Grudziądzu

Kamil Tecław
Kamil Tecław
W poniedziałek na stadionie przy ulicy Hallera w Grudziądzu odbędzie się druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zdecydowanym faworytem zmagań jest drużyna Unibaxu Toruń.

Toruńscy młodzieżowcy okazali się najlepsi w pierwszej rundzie rozegranej na MotoArenie. Tym razem także nie powinni mieć problemów z odniesieniem końcowego zwycięstwa. Bracia Przedpełscy i Pulczyńscy gwarantują solidną zdobycz punktową.

W fantastycznej dyspozycji znajduje się obecnie Krystian Pieszczek. "Krycha" jest liderem młodzieżowej formacji Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk i przy wsparciu Marcela Szymko, czy Dominika Kossakowskiego, gdańszczanie mogą napsuć trochę krwi faworyzowanym torunianom. W żadnym stopniu nie można lekceważyć juniorów gnieźnieńskiego Startu. Oskar Fajfer i Wojciech Lisiecki co prawda obniżyli ostatnio loty w spotkaniach ligowych, ale w młodzieżowych zmaganiach stać ich na bardzo dużo.

Najmniej do powiedzenia powinni mieć gospodarze z Grudziądza. Denis Niedzielski dopiero uczy się żużlowego rzemiosła, a Karol Szychowski od dłuższego czasu nie może znaleźć skutecznej recepty na zdobywanie punktów. Swoich kolegów nie wspomoże Mateusz Rujner. 17-latek cały czas rehabilituje kontuzjowaną rękę i ma być gotowy do jazdy na mecz GKM-u Grudziądz z Orłem Łódź.

Dla Łukasza Przedpełskiego i Krystiana Pieszczka dobrym przetarciem był niedzielny półfinał Srebrnego Kasku. Będą chcieli z pewnością spisać się zdecydowanie lepiej podczas poniedziałkowej rundy.

Lista startowa:

GKM Grudziądz:
1. Denis Niedzielski
2. Karol Szychowski
3. Mateusz Rujner
16.

Lechma Start Gniezno:
4.
5.
6.
17.

Fogo Unia Leszno:
7. Daniel Kaczmarek
8. Michał Piosicki
9. Marcin Nowak
18.

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
10. Krystian Pieszczek
11. Marcel Szymko
12. Dominik Kossakowski
19.

Unibax Toruń:
13. Emil Pulczyński
14. Kamil Pulczyński
15. Łukasz Przedpełski
20.

Początek: 17.00
Sędzia: Piotr Nowak (Toruń)

Bilety: 5zł
(wejście na program)

Przewidywana pogoda na poniedziałek (za pogoda.onet.pl):
Temperatura: 20 °C
Wiatr: 14 km/h
Deszcz: 0.0 mm
Ciśnienie: 1014 hPa

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL