Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skrzydlewski dla SportoweFakty.pl: Nie wierzę, że inni będą grać fair

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Witold Skrzydlewski wcale nie jest pewny utrzymania Orła w pierwszej lidze. - Po prostu nie wierzę, że inni będą grać fair - mówi sponsor łódzkiej drużyny.

- Nadal mamy szansę i nadal zależą one od tego, czy wygra Lublin, czy wygra Ostrów czy wygra Daugavpils. W zasadzie są cztery drużyny, które muszą wygrać jedno spotkanie. Jeśli się tak stanie i my również wygramy jeden mecz, to spadniemy, bo mamy bezpośredni układ z tymi drużynami gorszy - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Witold Skrzydlewski. 

Sponsor łódzkiej drużyny jest przekonany, że Orzeł zgarnie trzy punkty w rywalizacji z Kolejarzem Rawag Rawicz. Ważny dla łodzian będzie również mecz w Grudziądzu. - Trzy punkty na Rawiczu nie wystarczą. Na pewno trzy oczka zgarnie Ostrów i to samo zrobi Daugavpils - stwierdził dość zaskakująco Skrzydlewski.

Ostrowianie z całą pewnością nie mieliby nic przeciwko, żeby zainkasować punkty o których mówi Skrzydlewski. Będzie to jednak zadanie szalenie trudne, bo ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia najpierw uda się do Gdańska, a później podejmie GKM Grudziądz. Skrzydlewski uważa, że ekipa Michała Widery może odrobić straty z pierwszego meczu z grudziądzanami. Przypomnijmy, że to spotkanie zakończyło się wynikiem 52:38 dla GKM-u. - Ostrów ma jeden mecz u siebie i tam zgarnie trzy punkty. Ja wiem, jaki był wynik pierwszego meczu, ale jeśli potrafi pan liczyć, to pewnie doskonale pan wie, że Grudziądzowi bardziej się opłaca, by wszedł Ostrów a nie my. Wtedy będą mieć lepszy bilans. Czy wierzę w jazdę fair? Nie. To jest sport i każdy z prezesów będzie liczył, mnożył i dodawał - wyjaśnia sponsor Orła.

Jak przekonuje Skrzydlewski, łodzianie muszą zrobić wszystko, aby sami zapewnić sobie utrzymanie. - Nasze szanse możemy ocenić pozytywnie, gdy zdobędziemy 44 punkty w Grudziądzu. Wtedy możemy się utrzymać. Orzeł jest nieobliczalny i dlatego uważam, że taki wynik jest realny - zakończył Skrzydlewski.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Witold Skrzydlewski uważa, że Orzeł utrzyma się w I lidze, jeśli zdobędzie 44 punkty w GrudziądzuWitold Skrzydlewski uważa, że Orzeł utrzyma się w I lidze, jeśli zdobędzie 44 punkty w Grudziądzu


POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (41):

Wszystkie komentarze (41)

Komentarze (41)

×
    Wszystkie komentarze (41)
    PRZEJDŹ NA WP.PL