Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużlowa niedziela - ENEA Ekstraliga, I liga, II liga na żywo - relacje live, zdjęcia, ciekawostki, informacje pogodowe

Relację prowadzi :autor:
Wojciech Ogonowski
To już koniec dzisiejszych emocji. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na SportoweFakty.pl, gdzie już wkrótce relacje z meczów, komentarze, galerie i materiały wideo.

Komentarze (0)

W ostatnim zakończonym niedzielnym spotkaniu Stal Gorzów wygrała z Unią Tarnów 55:35.

Komentarze (0)

PGE Marma Rzeszów pokonała na swoim torze Lechmę Start Gniezno 53:37, zdobywają również punkt bonusowy.

Komentarze (0)

Unia Tarnów chyba w końcu spasowała się z torem w Gorzowie, bo bieg 12 i 13 wygrała 5:1. Przed biegami nominowanymi wszystko jest już jednak rozstrzygnięte, gdyż Stal wygrywa 46:32.

Komentarze (0)

Po pięknym meczu na MotoArenie Unibax Toruń przegrał ze Stelmet Falubazem Zielona Góra  44:46. Torunianie zdobyli jednak punkt bonusowy.

Komentarze (1)

Darcy Ward prowadził przez niemal cały 14. bieg, ale źle pojechał na ostatnim łuku co wykorzystał Patryk Dudek i go wyprzedził. Przed ostatnim biegiem Stelmet Falubaz wygrywa w Toruniu 43:41.

Komentarze (0)

Podobnie sytuacja wygląda w Gorzowie. Stal wygrywa z Unią Tarnów39:21 i Jaskółki nie mają już szans aby powalczyć o jakieś punkty. Zwłaszcza, że przegrały ze Stalą wcześniej na swoim torze.

Komentarze (0)

Sędzia zdecydował o wykluczeniu Walaska i zaliczeniu wyników biegu. PGE Marma prowadzi 37:29 i nie powinna mieć problemów z dowiezieniem zwycięstwa do końca spotkania.

Komentarze (0)

W Rzeszowie na ostatnim łuku 11. biegu jadący na drugiej lokacie Matej Zagar pojechał bardzo szeroko. Próbujący go atakować Grzegorz Walasek nie miał miejsca, przez co uderzył z impetem w bandę. Na torze pojawiła się karetka, ale "Greg" wstał o własnych siłach. Sędzia ogląda powtórki telewizyjne.

Komentarze (0)

Niesamowite ściganie i ogromne emocje na MotoArenie! Przed biegami nominowanymi Unibax przegrywa ze Stelmet Falubazem38:40.

Komentarze (0)